חתונת הבוהו של מאי ורן

10.08.16

לפני שבע שנים כשמאי (27) התכוננה לרדת משמירה בצבא, היא לא העלתה בדעתה שהבחור שיבוא לפרוק לה את הנשק יהפוך יום אחד לבעלה, אבל זה בדיוק מה שקרה; רן (28) הופיע מולה וסיפור האהבה שלהם יצא לדרכו.

 

may gallery 1 

 

may gallery 2

 

may gallery 3

 

היא קיבוצניקית מתל יצחק, הוא מושבניק מניר משה ויחד הם מגדלים את הבייבי שלהם - הכלב טוני, שאפילו זכה לעמוד פייסבוק פעיל משלו. כשהם לא מעלים פוסטים וסוחפים לייקים לטוני, הם בעיקר חיים על חומוסיות, וכשהם רוצים לגוון – בדרך כלל תתפסו אותם יושבים על המבורגר ובירה.

 

may gallery 4

 

may gallery 5

 

may gallery 6

 

אנחנו תפסנו אותם ביום הכי יפה שלהם. אחרי הצעת הנישואים ביום ההולדת של מאי, ואירוסים שנמשכו עשרה חודשים – השניים התחתנו בנחלה במאי השנה, והתחברו לחלוטין למקום.

 

may gallery 7

 

may gallery 8

 

may gallery 9

 

הקו העיצובי הנבחר לחתונה שלהם היה בוהו שיק עדין, בגוונים של לבן וצבעי עץ טבעיים. תראו כמה יפות המסגרות העגולות עם התחרה שקישטו את החופה, טאץ' עדין ומהמם שמוסיף רובד של עניין ורומנטיקה.

 

may gallery 10

 

may gallery 11

 

may gallery 12

 

may gallery 14

 

אפרופו טאצ'ים מעניינים, בני הזוג הכינו לבדם מסגרות עליהן הם תלו תמונות קטנות של האנשים שהושבו סביב השולחן - מה שתרם, לדבריהם, לעניין, לשיחה ולכיף. האורחים גם נהנו ממתנות בסימן חברתי; כל אורח קיבל זרעים של עשבי תיבול, שנארזו בשקיות יוטה בידי נערות בסיכון.

 

may gallery 16

 

may gallery 17

 

may gallery 18

 

מאי ורן סיפרו לנו, שלמרות שהחתונה שלהם היתה גדולה (למעלה מ-500 אורחים) הכל התנהל האווירה טובה, נעימה וכיפית. בסופו של דבר, היום הגדול שלהם התעלה על כל הציפיות והם נהנו מכל שנייה.

 

may gallery 19

 

may gallery 15

 

may gallery 13

 

מאי ורן, תודה ששיתפתם באלבום חתונה מקסים ויפהפה. מאחלים לכם ולטוני חיים נפלאים ביחד (עם עוד כמה זאטוטים בקרוב), ובבקשה – תגידו לטוני שיאשר אותנו בפייסבוק. יאללה, באים לחומוס?

 

קרדיטים
המקום: הנחלה
צילום: רובי אהרון
מגנטים: לירן קינן
עיצוב הזמנות: שירן אטד
שמלה: אביטל ספורטה
איפור ושיער: רוני אבן
נעליים כלה: ריפבליק
דיג'יי: אלקנה פז
חליפת חתן: סמי את מאיר
נעליים חתן: אלדו
עיצוב: נגה רץ, מעצבת הבית של הנחלה
קייטרינג: עלי דפנה
תכשיטים: מגנוליה

מאת:כלות אורבניות