חתונת האהבה של גלינה ונועם

31.10.16

יש דבר אחד שגלינה ונועם לא מסכימים עליו עד היום: מי התחיל מי. אבל כשהסוף הוא כזה טוב, לפעמים אתן מבינות שלא כל שאלה צריכה לקבל תשובה וההתחלה היא רק תירוץ.

 

gallery22

 

gallery21

 

gallery high5

השניים הכירו בבר ברחובות לפני 4 שנים. היא בדיוק סיימה תואר ראשון, הוא היה באמצע הדוקטורט. הם ישבו בשולחנות סמוכים, ובשלב מסוים – גלינה ביקשה מנועם שיצלם אותה ואת חברה שלה. מפה לשם, הם החליפו מספרי טלפון (הוא ביקש ממנה) ועכשיו הם כאן, מדגמנים לנו חתונה מופלאה.

 

gallery19

 

gallery18

 

gallery15

ומה קרה באמצע? ובכן, אתן יכולות לנחש, אבל היי, אל תתאמצו: חודש אחרי אותו ערב, גלינה עברה לירושלים והם תחזקו את הקשר ממרחק. שנה לאחר מכן, נועם הצטרף אליה. היום הם גרים בגבעתיים – גלינה עובדת במחקר במכון וייצמן ומתנדבת בעמותת כלבים של החיים (ספוילר: כלבים יופיעו בכל תמונה שנייה באלבום. אתן יכולות להבין למה), נועם הוא בעל סטארטאפ לרחפנים.

 

gallery16

 

gallery17

 

gallery14

הצעת הנישואים שלהם היא אחת המתוקות שפגשנו, שכן גלינה הרימה לנועם להנחתה מעולה - בלי שבכלל ידעה והתכוונה. אחרי שהסתובב מספר חודשים עם טבעת בכיס, מועד ההצעה ננעץ עם סיום הדוקטורט של נועם. גלינה הזמינה מקומות על שם "גלינה ארקינד" (שם משפחתו של נועם). הסיבה: שם המשפחה שלה ארוך ומסורבל ותמיד מסתבכים אתו. כשהגיעו למסעדה, כרע נועם ברך, שלף טבעת ואמר שאפשר לסדר את עניין שם המשפחה, כך שיהיה נכון ומדויק. ישר לקומדיה רומנטית.

 

gallery13

 

gallery12

 

gallery high4

 

gallery11

 

gallery high3

כשהם רגע לפני איחוד שם המשפחה, החלו גלינה ונועם בהכנות שארכו 8 חודשים. מכיוון שגלינה חובבת עיצוב, היה לה חשוב להיות שותפה פעילה באירוע והיא נתנה לעצמה זמן להפיק, לארגן, לעצב ולאסוף פריטים רבים לחתונה. כך יצא שהיא זו שהכינה את הסידורים למרכזי השולחן ועמדות בקבלת הפנים. וביחד עם נועם, בישלו סבונים וארזו אותם כמתנות לאורחים.

 

gallery9

 

gallery10

 

gallery8

השניים חשבו על הפרטים הכי קטנים וניסו להיות בשליטה מלאה על האירוע, עד ששלושה ימים לפני, שברה גלינה את האצבע ברגל ובילתה במיון. 

 

gallery5

 

gallery7

 

gallery4

 

gallery high2

 

gallery3

אחרי שבכתה יממה, הבינה שהחיים הם מה שעושים מהם. לחתונה עצמה היא הגיעה עם סנדלים שטוחות ושום דבר לא עצר אותה מליהנות מהרגע ולרקוד בלי שאף אצבע, שבורה או לא, תפריע לה.

 

gallery2

 

gallery25

 

gallery24

גלינה ונועם, תודה על חתונה מקסימה ואחלה תובנות להמשיך איתן את היום. מאחלות לכם חיים נפלאים ביחד ואם תסכימו על מי התחיל עם מי, רק תעדכנו אותנו – שלא נישאר במתח... ;)

 

gallery26

 

קרדיטים

צילום סטילס: מור אלנקווה

מקום: האחוזה בית חנן
עיצוב: הכלה בשיתוף עם שוזרות באהבה 
קייטרינג: טעם וצבע
מוסיקה: מעיין ברגמן
צילום וידאו: איתי בן זריהם
שמלה: אליה וטין
איפור: יעל דרוקמן
עיצוב שיער: רוני אבן
טבעות: תומר פלר
נעלי כלה: רוני קנטור
נעלי חתן: אלדו
תכשיטים: איה בן יעקב
הזמנות/מיתוג: רוני רפפורט
חליפת חתן: בגיר
עורך טקס: הרב דניאל וייצמן

מאת:כלות אורבניות