חתונת יעד מהחלומות: החגיגה הקפריסאית של דניאלה ונועם

17.10.19

אם יש דבר אחד שאנחנו תמיד בחיפושים אחריו אלו הן חתונות מיוחדות באמת, פרשיות, ומגניבות - כשנתקלנו בחתונה של דניאלה ונועם, מייד ידענו שחתונת היעד המקסימה שלהם בקפריסין היא לגמרי לגזור ולשמור.

gallery 1

gallery 1

gallery 1
הם הכירו כשעבדו ביחד בקבלה של מלון הילטון בתל אביב. נועם היה אחראי המשמרת של דניאלה וחתר לידידות - לדניאלה היו תוכניות אחרות. אנחנו אוהבות נשים עם יוזמה!

gallery 4

מתוך הפינצטה שלנו


gallery 4

gallery 4
הצעת הנישואין הייתה אינטימית ומרגשת כשדניאלה חזרה אחרי יום מתיש של 12 שעות בעבודה כשהיא משתוקקת למקלחת ולבסוף קיבלה הרבה יותר. כשחזרה הביתה עייפה, גילתה את הדלת נעולה מבפנים בשני המנעולים והבינה מייד שמשהו מתבשל. היא נכנסה לבסוף לדירה מוחשכת עם שביל נרות המוביל לסלון שם חיכה לה פתק מונח על עלי ורדים ועליו כתוב: "תסתובבי". וכן, היא הסתובבה ומצאה את נועם כורע ברך. אם תשאלו את נועם, הוא עדיין לא שמע "כן" להצעה בעיקר מפני שדניאלה פרצה בבכי. אנחנו שמחות שהוא הצליח לקרוא בין השורות.

gallery 7

gallery 7

gallery 7

gallery 10
השניים הם שליחים של הסוכנות היהודית ומתגוררים בארה"ב שם גם ערכו טקס חתונה. אך את החגיגה האמיתית הם רצו לעשות באירוע מיוחד עם המשפחה וחבריהם הקרובים ואחרי מחקר מעמיק וחיפושים הגיעו לחברת הפקות המתמחה בחתונות בקפריסין.

gallery 11

gallery 11

gallery 11
במשך שנה שלמה תכננו את חתונת חלומותיהם עם צוות הפקה שדאג לכל פרט והסיר מהם את הסטרס אשר כרוך בדרך כלל בארגון חתונה בכלל וחתונת יעד בפרט. הם בחרו מלון בוטיק משפחתי  להלין בו את האורחים, איתרו לוקיישן מהמם עם אוכל מצוין וממש על הים לערוך בו את החתונה, וסגרו יקב מקסים ליום השני של החגיגות שכלל ברביקיו קפריסאי, נגני בוזוקי ושבירת צלחות.  

gallery 14

gallery 14

gallery 14


gallery 17
עיצוב האירוע נעשה בקו עדין עם טאצ'ים דרמטיים של ורוד. הושם דגש על צבעי החיטה והפאמפס - שילוב של סגנון יווני קלאסי עם נגיעות קלאסיות שהתכתבו עם החוף הזהוב. תקרת הטברנה בה חגגו את החתונה חופתה כולה בפיירי-לייטס שיצרו אווירה קסומה ומלאת רומנטיקה. 

gallery 17

gallery 17

gallery 17

gallery 21

gallery 21
הטיפ שלהם לזוגות בשלבי התכנון? ללכת אחרי הלב שלכם. חשוב מאוד לעשות את הדברים בדרך שתשמח אתכם ותשאיר לכם את הזכרונות המתוקים ביותר.

gallery 21

gallery 21

gallery 21

gallery 21

 
קרדיטים:
צילום סטילס: Giorgos Avgousti 
מקום האירוע וקייטרינג: טברנה Periyali בקפריסין היוונית 
הפקה, מיתוג ועיצוב:  Overseas Events - הפקת אירועים בקפריסין 
מוסיקה: DJ Dor Gold - Elita Music 
צילום ווידאו: עמית טרש 

+ קרדיטים נוספים


שמלה: Janna Davidov 
איפור: Face Of Beauty By Pavlina Constantinou  
עיצוב שיער: Hair by Nickola  
טבעות: Jared USA 
חליפת חתן: Calvin Klein
נעלי כלה וחתן: Nordstrom 
תכשיטים: עגילים שעוברים בירושה משפחתית 
חוויות: מסיבה יוונית ביקב בהרים ביומה השני של החגיגה
מתנות לאורחים: רחת לוקום באריזה עטופה בסרט,  שקית הפתעה לכל חדר עם משקפי שמש, זיווניה (אלכוהול מקומי משובח), מזכרת מקפריסין ונשנושים
עורך טקס: רפאל, חבר קרוב של דניאלה מחטיבת הביניים 

 

 

 

מאת:כלות אורבניות