חתונות Gem stone

05.03.16

אחד הטרנדים החמים בעולם העיצוב לאחרונה הוא טרנד אבני החן, הקריסטלים והמינרלים. טרנד אותו אנו פוגשות בעולם עיצוב הפנים, התכשיטנות וכעת הוא גם זולג אט אט לעולם החתונות.

 

צילום: Braedon Photograph

 

צילום: Braedon Photograph

 

צילום: Sharon Cooper Photography

 

יש שיגידו שכלל לא מדובר בטרנד, אחרי הכל, מי שמתחברת לקונספט מכירה אותו היטב כבר שנים ארוכות, אבל נדמה כי בכל זאת, רק לאחרונה עולם העיצוב ממש מגלה את יופיין של האבנים הטובות הללו מחדש.

 

מכאן

 

צילום: Hazelwood Photo

 

צילום: Braedon Photography

 

מעבר לכך שכל אבן שונה מהאחרת, יש להן מרקם יוצא דופן ולעתים גם צבעוניות מרהיבה - באבנים ובמינרלים יש גם היבט רוחני, שכן מאמינים שכל אבן יש בה סגולות אחרות ויכולות ריפוי שונות.

 

צילום: Braedon Photography

 

אבן האגטה היא סימן למיניות וחיוניות, אבן האקווה מרין היא סימן לרוגע, אבן הג'ייד השחורה היא סימן לביטחון וכך זה ממשיך - לכל קבוצת אבני חן יש את התכונות שלה וגם לכל תת קבוצה יש את המאפיינים הייחודיים שלה, כך שבאמת מדובר בעולם ומלואו.

 

מכאן

 

צילום: Suzi Q

 

מאחר שפנטון קבעו שהשנה היא כולה בסימן של אבני חן, עם הרוז קוורץ והסרניטי בלו כצבעים השולטים, אין ספק שמעמדן של אבני החן הללו, מה שהיה בעבר נחשב כתחום מאוד נישתי - הפכו כעת לנחלת הכלל.

 

צילום: Sharon Cooper Photography

 

צילום: Sharon Cooper Photography

 

מכאן

 

 

בחתונות פגשנו באבנים הללו בעיקר בחתונות OFFBEAT, בהן היטיבו להשתמש באבנים כדרך מקורית לעשות סטיימנט ולהוסיף טקסטורה מעניינת לעיצוב.

 

צילום: Bryce Covey Photography

 

פגשנו אבני חן שהופכות לסידור שולחנות, למספרי שולחנות ופשוט אלמנט עיצובי לכל דבר ועניין - ומהסוג שלא ניתן להסיר ממנו את העיניים.

 

צילום: Braedon Photography

 

צילום: Cameron Ingalls

 

גם בארץ אנו מקוות לפגוש בקרוב את הטרנד, שכן הוא מרהיב ביופיו וגם בעל ערך מוסף. נשמע לנו מקסים להוסיף לעיצוב האירוע כל מיני אבנים שיש בהן תכונות שנשמח לסגל לעצמנו.

 

מכאן

 

 

כלות יקרות, אתן מתחברות לטרנד? אם כן, גלו לנו כיצד הייתן משלבות אותו באירוע!

 

מאת:כלות אורבניות