חתונה טבעונית

מתכננות חתונה על טהרת הטבעונות ומחפשות השראה? הגעתן למקום הנכון! חתונות טבעוניות הפכו לטרנד של ממש, וזה המקום ללמוד איך לעשות זאת עם מקסימום סטייל. כאן מחכה לכן השראה מושלמת עבור חתונה צמחונית או טבעונית, פלוס כל האינפו על קייטרינג צמחוני/טבעוני, וכמובן - הלוקיישנים הכי מושלמים לחתונה ידידותית לבעלי החיים

המילון לכלה האורבנית

דברים שחשבנו שתשמחי להכיר
אקו פרנדליבשנים האחרונות עלתה המודעות לעריכת חתונות ידידותיות לסביבה. שימוש בחומרים שניתן למחזר, העדפה של קשים מנייר ובחירת שמלה מיד שניה הם רק חלק מהדרכים לעשות זאת. בחירה בחתונה טבעונית שבה התפריט כולו מן הצומח היא גם דרך לקיים את השמחה שלכן, לצד שמירה על החי וכדור הארץ.
דוכני אוכלתירס חם, צמר גפן מתוק, קוקטיילים מושקעים או סוכריות גומי צבעוניות. מעבר לתפריט הרגיל של החתונה יש זוגות שבוחרים להציב דוכני אוכל מיוחדים שיתרמו לאווירה ויתנו טוויסט מגניב. בחתונה טבעונית יש הרבה מקום למשחק עם דוכנים כאלה, כדי לתת לאורחים תחושה של אקסטרה יצירתיות וגיוון קולינרי.
מנות צמחוניותעם גיבוש התפריט לחתונה כדאי מאוד לתת מענה לכל סוגי האורחים, ולמגוון סוגי טעמים והעדפות. כדאי לדאוג שתמיד יהיו מנות צמחוניות וטבעוניות טובות, בהתאם לקהל שצפוי להגיע. אם אתן שוקלות ללכת על חתונה טבעונית או צמחונית בלבד, כדאי ללכת על הרבה גיוון וצבעוניות במנות כדי לפנות לכמה שיותר טעמים וקהלים.