חתונה של שבועות

28.05.12

 

חג השבועות אמנם הגיע לסיומו, אך אצלינו החגיגות הלבנות עוד נמשכות ובגדול: קינוחים מתוקים, כלות אורבניות מחייכות וכעת גם חתונה מעוצבת ברוח החג.

 

במשך שנה שלמה (ולא, זה לא היה פשוט!), המתנו בציפייה דרוכה שיגיע הרגע ונוכל לשתף גם אתכן בחתונת שבועות כהלכתה, על שלל צבעיה ומאפייניה. מי שעומדת מאחורי חתונת ערב החג הזאת, היא כמובן לא אחרת מאשר נטלי מן, מעצבת האירועים שאנחנו כל כך אוהבות.

 

תארו לעצמיכן כמה כיף זה לחגוג חתונה בערב של חג, שכולם כבר באווירה המתאימה, וכשרוח של חג מעניקה ערימות על גבי ערימות של השראה לעיצוב. וכפי שאתן כבר מכירות את נטלי, כל אחת מערימות ההשראה הללו קיבלה את הביטוי המתאים והמדויק ביותר לאירוע שכזה.

 

 

את פני האורחים קיבלו זרים קטנים של שיבולים, אשר אליהם הוצמדו פתקיות ההושבה.

 

 

באר של משאלות, מוקפת באבנים שנשאו ברכה, חיכתה שיציפו אותה בעוד ועוד ברכות לזוג הטרי ולדרכם המשותפת.

 

 

סידורי פרחים בצבעוניות סגולה לצד פרחים לבנים ושיבולים צהובות, הוסיפו קריצה חיננית של צבע ותרמו לחגיגיות.

 

 

 

שביל החופה עוטר משני צידיו בפרחים לבנים ובסידורי פרחים תואמים, שנחו על כסאות עץ לבנים.

 

 

וכיאה לחתונת שבועות נינוחה, האוכל הוגש במטבחים פתוחים ומקושטים בלחמים טריים, צמחי תבלין ריחניים, פלפלים צבעוניים ועוד, אשר כל אלה נועדו כמובן לעורר את תאבונם של האורחים.

 

 

 

על שולחנות האוכל נפרסו מפות לבנות והונחו אגרטלי זכוכית שקופים מלאים בפרחים לבנים, כשלצידם נגיעות של זרי שיבולים.

 

צילום: אסף אביטל

 

יש משהו פשוט כל כך ויפה, כשכל אחד ואחד מהאלמנטים בעיצוב תורם לאווירה הכללית. ביחד, מתקבל הסיפור השלם, סיפור של חתונה אחת שמתרחשת בערב החג הכי לבן על לוח השנה. ואם עדיין לא קבעתן את תאריך החתונה, חישבו על זה לרגע, איך נשמע לכן ערב חג השבועות בשנה הבאה?

מאת:כלות אורבניות