חתונה על אוטומט

18.07.11

 

אנחנו מאוהבות בעיסוקים הקטנים והגדולים שסביב השמלה, התמונות, הפרחים, ההזמנות ועוד ועוד - הרי בשביל זה אנחנו כאן, וכנראה גם אתן (ואתם?!?). אבל יחד עם זאת, כל כלה אורבנית כנה יודעת שלפעמים מגיעים אותם הרגעים שבהם כל מה היא רוצה זה מעין מטה קסמים או רובוט קטן שיריץ את התהליך, יפלוט טופס אישור ויגמור את הסיפור!

 

אז מה את יודעת, מסתבר שאת ממש לא היחידה. צוות הגאונים שעומד מאחורי המותג "Concept Shed", שבין ההמצאות האחרות שלהם אפשר למצוא אפילו כורסאות מוזיקליות (כן, כן, באמת), ייצרו מכשיר בשם "Auto-Wed" (כלומר, אוטומט חתונה), שמזכיר מבחינה טכנית את כל אותם האוטומטים לקניית שתייה קלה, ממתקים וכו', ומבחינה חיצונית מהווה איזושהי הכלאה מדליקה בין מקרר צבעוני משנות ה-50 למכשיר כתיבה מתוק וצבעוני.

 

www.flickr.com/photos/conceptshed

 

כל שצריך לעשות זה פשוט לשלם דולר אחד בלבד, ללחוץ על הלחצנים הנכונים, והנה - אתם נשואים! יש אפשרות בחירה לזוגות קונבנציונאליים של גבר ואישה, זוג גברים, זוג נשים ואפילו טקס איחוד לחברות הכי טובות. 

 

www.flickr.com/photos/conceptshed

 

ברקע, תנגן לכם המכונה מוזיקת מעליות עליזה, לאחר-מכן תוציא עבוריכם 2 טבעות פלסטיק סמליות שתוכלו לענוד זו על אצבעו של זה, וברגע המתאים אף תושמע לה הוראה רובוטית משעשעת להתנשק. בסיום התהליך כולו תקבלו טופס אישור עם טיפוגרפיה מקסימה, שגם אותו בטוח תרצו לשמור למזכרת. בקונספט שד אומרים שהם ישמחו לבנות מכונת חתונות במיוחד בשבילכם, לפי הזמנה. אז מה דעתך?

 

www.flickr.com/photos/conceptshed

 

אבל אם חשבת שמכשיר כזה עשוי לפתור את כל הבעיות, חשבי שנית: לאחר השאלה האם את ואהובך לוקחים זו את זה לגבר ולאישה, המכשיר יורה לכם "לחצו על הספרה אחת כדי לאשר, או על הספרה שתיים כדי לברוח". טוב, אז אולי בכל זאת שווה להשקיע בשמלה?

מאת:כלות אורבניות