חתונה יפואית בניחוח הים

29.05.14

 

בכל פעם שאנו מביטות ביצירותיהן של מעצבות האירועים המוכשרות שאנו מכירות, יצירות שהן הרמוניות, מקצועיות ויפות כל-כך - אנו חושבות לעצמינו, כמה כיף שיש ידיים כשרוניות המצליחות תמיד להגשים ויז׳ן אותו דמיינו העיניים והופ! נולד לו אירוע מן החלומות.

 

אז מסתבר שגם המעצבות הכי הכי, צריכות תמיד לחפש אחר השראה, מעין קצה חוט שממנו הכול מתחיל. לפעמים מדובר באימג׳ יפה בו הן פגשו ברחבי הרשת, לעיתים זהו משהו מחיי היומיום שמצית רעיון ופעמים אחרות - כל שצריך הוא רק להביט סביב, עד שהנורה נדלקת.

 

 

 

 

ההשראה שעמדה בבסיסה של החתונה שעיניכן רואות כאן היום, החלה בלוקיישן בו היא התקיימה, מבלי לחפש רחוק מידי… הכוונה כמובן היא לנופיה הקסומים של יפו, שמילאו גם אותנו בערימות של השראה במסיבת האביב האחרונה שלנו.  

 

 

 

 

 

 

הנוף הזה מצליח להפנט פעם אחר פעם, ואחת הסיבות לכך היא השמיים שפוגשים בים ויוצרים את שילוב הצבעים היפה ביותר שאפשר לדמיין, כזה שרק הטבע יכול ליצור.

 

 

 

 

ג׳ואנה ואליזבט, צמד המעצבות הנפלאות שעוד תשמעו עליהן כאן רבות, לקחו את כל האלמנטים הללו יחדיו ורקמו אירוע שמרגיש כמו חלום קייצי תחת שמי הים התיכון ומתכתב בצורה מושלמת עם הרקע שמסביבו.

 

 

 

 

כלי זכוכית וכסף חברו לחבלים בצבע טבעי ולצדפים, לצד ראנרים מפוספסים וגביעים בגוון טורקיזי וכחול אשר חיזקו את נגיעות המרין-שיק והביאו לידי ביטוי את הקירבה לים.

 

 

 

 

 

גם התחושה האקלקטית של יפו, כשהעבר פוגש בעתיד, באה לידי ביטוי באירוע באמצעות עששיות שיצרו תחושת חמימות ואריחים אותנטיים עליהם נכתבו שמותיהם של בני הזוג. לכל אלה התווספו נרות לבנים, פרחים ואפילו פירות שהדגישו את האלגנטיות בעיצוב ונתנו את הבמה לחלונות הזכוכית הגדולים ולפטיו, שמשקיף אל הים הכחול.

 

 

 

 

 

כלות יקרות שלנו, זוכרות שאנו תמיד אומרות שאין לדעת היכן מסתתרת ההשראה? לפעמים כל שצריך הוא להתבונן היטב, לספוג עוד ועוד, ולהביא לידי ביטוי רעיונות פשוטים שנמצאים קרוב קרוב אלינו, יותר מכפי שיכולנו לדמיין.

 

קרדיטים

עיצוב: ג׳ואנה ואליזבט עיצוב אירועים

לוקיישן: בית אנדרומדה

צילום: אלעד ברנגה

 

מאת:כלות אורבניות