חתונה בתחנת רכבת ישנה

24.08.13

 

את הבוקר הזה אנו פותחות עם תחושה נוסטלגית מתקתקה, כזו שמציפה את כל הגוף, נשארת ולא מרפה. אם גם אתן מכירות את התחושה, אז כנראה שתאהבו את האירוע הבא, אחרי הכל - הוא זה שאחראי לנוסטלגיה הזו מלכתחילה.

 

 

 

 


מדובר בחתונת יריד שנערכה בתחנת רכבת ישנה בלב שדה שיבולים. זו הייתה בחירתם של מיכל ואורי, להתחתן במקום קסום שמשקף עבורם את ארץ ישראל הישנה והטובה. 

 

 

 

 

הבנות לבית "בבקה" הן אלה שהופקדו על המשימה הלא פשוטה: ליצור אווירת יריד משמחת, חגיגת "בבקה" סטייל. הלוקיישן המיוחד, החלום של הזוג והאווירה שרצו לייצר הוביל לזיקוק הקונספט - יריד שמח בפלסטינה א"י הישנה.


כחלק מהקונספט, הוחלט על הפרדת האירוע לשני חלקים, כך שתיווצר תחושה של אנשי הכפר שנפגשים יחדיו ביריד חגיגי ומסיימים בארוחה משותפת.

 

 

כבר בקבלת הפנים התקבלה תחושת היריד-של-פעם: סרטי סאטן נקשרו לעמוד גבוה, הדוכנים קושטו בדגלונים ובדים בצבעי הפסטל, הועמדו מכונות פופוקורן וצמר גפן מתוק. קוקטיילים מתקתקים נמזגו לצנצנות זכוכית ואפילו הבר שנבנה היה עשוי מממשטחי עץ לא מעובדים, כפריים ומחוספסים.

 

 

החופה מוקמה לצד אזור קבלת הפנים וסביבה הוצבו כיסאות מתכת רומנטים, ופרחים סגולים רעננים עיטרו את שביל ההליכה לחופה. צוות "לסה פסה" הנפלאים הופקדו על המוסיקה ששולבה גם היא כחלק מהקונספט והשלימה את האווירה.


 


הארוחה עצמה נערכה כאמור במתחם נפרד ושם הפכה לסעודה כפרית מיוחדת באמצעות שולחנות ארוכים ארוכים, מעוצבים בסגנון של פעם ומעוטרים במפות תחרה, כלי קריסטל ואפילו מכוניות עץ ישנות שהמתינו לאורחים על גבי השולחנות.

 

 

 

הפרחים שנבחרו לעטר את האירוע היו בצבעי הפסטל ותאמו לצבעים באזור היריד אך גם העניקו לשולחנות טאץ' ביתי וחמים, כאילו נשות הכפר בעצמן קישטו וערכו את השולחנות יחד עם הכלים והמפות מהבית.

 

 

 

 

 

המזנונים מותגו עם שלטי רכבת ישנים כדי להשלים את מראה קרונות הרכבת הנוסטלגיים ומעל השולחנות נתלו גרילנדות שהודלקו ונכבו לסירוגין לאורך כל האירוע וכך, למרות שכמות המוזמנים הייתה לא מבוטלת (450 אורחים!!!) התחושה הייתה ביתית, לגמרי ביתית ונעימה.

 

 

 

 

 

שולחן מתוקים עמוס כל טוב, כזה שאף אורח לא יכול להישאר אדיש אליו - המתיק את סיום הסעודה החגיגית.

 

 


כפי שכבר אתן יודעות, אין דבר שמשמח אותנו יותר מאשר אירועי קונספט מעוצבים המשלבים בתוכם מוסיקה נהדרת ואוכל טוב, וכמובן תמונות יפיפיות שמתעדות אותן ומעניקות לנו (ואנחנו מקוות שגם לכן) ערימות של השראה.


תודה לבנות "בבקה" הנפלאות על השיתוף והמון המון מזל טוב למיכל ואורי, הזוג המקסים שחלם את האירוע הנפלא הזה.

 

 

קרדיטים

עיצוב והפקה: בבקה
צילום סטילס: אלכסיי קודריק
מוסיקה: לסה פסה
קייטרינג: טעם וטבע
בר: ברקוד
מתוקים: פטיסייר שף - אייל טרומר

מאת:כלות אורבניות