OMG: חתונה בקונספט ובמיתוג של פנדות

10.05.18

דובי פנדה מעוצבים על גבי ההזמנה, פסלוני פנדה קטנטנים שאוחזים את הטבעות, טבעות בצורת פנדה והדפס של פנדות הפוכות על השלט בעמדת הממתקים. ניחשתן נכון, מדובר בחתונה עם קונספט ומיתוג משגעים במיוחד!

 

ההסבר שעומד מאחורי הבחירה מורכב מכך ששמות החיבה של רדה ואביב הם "דובי" ו"דובי" עוד מתחילת דרכם, ומשום שבנוסף הם חולקים פטיש מטורף לדובי פנדה (הייתה לנו תחושה).

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

סיפור ההיכרות של השניים משעשע במיוחד. אביב למד שנה מתחת ל-רדה ביסודי ובתיכון באותו בית הספר. הוא היה חלק משביעיית חברים מלוכדת מאוד, שאת כולם הכירה רדה, מלבדו.

 

לאחר שהשלימה שירות לאומי עברה רדה לגור באיטליה לטובת לימודי רפואה, אך בהמשך פרשה וחזרה ארצה. מהרגע שחזרה, במשך שלוש שנים, אביב עבד בבניין הסמוך למקום עבודתה. הם אפילו היו אוכלים באותם המקומות ארוחת צהריים – אך מעולם לא נפגשו.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

מתוך הפינצטה שלנו
 

gallery 1

 

gallery 1

 

לאחר אינספור נקודות השקה ברקעם של השניים שלא הצליחו להוביל לכך שדרכם תצטלב, זה קרה סופסוף. השניים הכירו בקבוצת הטרמפים של האוניברסיטה שלהם. היא הייתה בשנה ב' במחלקה לארכיטקטורה והוא היה בשנה הראשונה במחלקה להנדסה אזרחית. ביום גשום ביותר השניים חיכו יחד לטרמפ בנקודת האיסוף, רדה חלקה עם אביב את המטרייה שלה, ומאז הכל היסטוריה. או במילים אחרות: קופידון נזכר סופסוף לעשות את עבודתו.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

הצעת הנישואין הגיעה לאחר שלוש שנות זוגיות. זה קרה כמה שעות לפני שהשניים עמדו לטוס ליוון. אביב הצליח לגרור את רדה (בפיג'מה) לחוף הים בטענה שעומדת להיות שקיעה מטורפת. שם הוא כמובן שלף טבעת, מה שהפך את טיולם של השניים לצפון יוון לחגיגת אירוסין מושלמת. את החתונה, אגב, תכננו השניים בהילוך מהיר במשך חמישה חודשים.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

צילומי הזוגיות הנפלאים של בני הזוג נערכנו בשדה מול ביתו של אביב – לוקיישן סנטימנטלי במיוחד עבורם, ובנוסף בקיבוץ מעגן מיכאל.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

רדה החליפה במהלך האירוע שתי שמלות. האחת בוהמיינית, לה ציוותה נעלי עקב סטייל בלרינה בגוון ורוד ניוד.. אהבנו במיוחד את העליונית עם השרוולים התפוחים שהצטרפה לשמלה בצילומי הזוגיות. בשלב החופה היא החליפה לשמלה סולידית יותר בקו נקי ואלגנטי במיוחד.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

אם אתן אוהבות קקטוסים - ברור לנו שהתפאורה היפהפיה הזו לגמרי תציף אתכן בהשראה, ואנחנו יכולות להבין בדיוק למה. 

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

האולם עצמו התהדר בעיצוב מוקפד ואלגנטי. סידורי השולחן כללו זר מרכזי ועוצמתי או מקבץ של אגרטלים מוארכים דמויי צינורות ובהם ניצבו פרחים לבנים בשילוב צמחייה ירוקה.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

החופה עצמה הפתיעה במראה לא שגרתי, וכללה שרשרת מנורות לד קטנות בגבה – מה שהפך את המראה לרומנטי ומרגש במיוחד. משם הערב המשיך למסיבה מרימה וכיפית, כמובן.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

 

gallery 1

 

gallery 1

 

אגב, החיבה המטורפת של השניים לפנדות תיקח אותם אפילו אל עבר ירח דבש בסין ויפן! מזל טוב כמובן, ויש לנו רק שאלה אחת לסיום: אפשר להצטרף?

 

gallery 1

 

gallery 1

 

קרדיטים:

צילום סטילס + וידאו: AGS

מוסיקה: בן גוטר - פיינל דראם

שמלה לצילומי זוגיות וריקודים: ענבל רביב

שמלה לחופה: תפירה אישית

מקום האירוע וקייטרינג: טרה קיסריה

+ קרדיטים נוספים

הזמנות / מיתוג: רדה בן-ציון

עיצוב האירוע והזר: שושן צחור

איפור: שחר שאבו

עיצוב שיער: עומר כהן

טבעות פנדה: אלינה גלייזר

טבעות: דניאל מתת

נעלי כלה: ASOS

נעלי חתן: ALDO

חליפת חתן: FOR MAN

עורך הטקס: הרב דוד הורדן

חוויות: בלוני פול מון לרחבה - יהלי הפקות

מגנטים: דור חזן

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)