חתונה בניחוח פרובנס

06.12.13

 

מבעד לעננים האפורים שנמצאים שם בחוץ, החלטנו להביא לכן טיפ טיפה של שמש - חמימה, מלטפת ונעימה, לטובת כל אותן הכלות האורבניות שאפור הוא קצת פחות הצבע שלהן. אז מה יש לנו כאן בעבורכן היום? מיד תגלו, רק עוד רגע קט.

 

 

 

 

ליאת וכרמית הן הדואט המנצח העומד מאחורי השם ״קונספט״ ובזכות היכולות המופלאות שלהן זכינו להתפנק בפוסט עיצוב רענן של חתונה אחת שנראה כי נערכה אי שם, בפרובנס היפה, בין כרמים ושדות לבנדר ריחניים.

 

 

 

 

מן הרגע שראינו את התמונות, נשאבנו היישר אל האירוע ואל האווירה שאפפה אותו, כשהוא משלב חוץ ופנים ייחודיים ומשלימים, אשר עבדו ביחד וגם לחוד בכל אחד ואחד משלביו השונים של האירוע.

 

 

 

 

בחלל הפנים, מבנה אבן בעיצוב אותנטי המכיל שלל פריטים עתיקים, שולבו נגיעות וינטג׳יות קלות בדמות ספרים ישנים, ספלים וצנצנות, פרחים לצד מפות פרחוניות וריהוט עץ לבן-לבן שתיפקד על תקן הקנבס החלק.

 

 

 

 

 

בחוץ חיכתה לאורחים בריכה מזמינה, שהיוותה המשך ישיר לשפה הגרפית שפגשו המוזמנים עוד בשלב ההזמנה, וסביבה נפרשו כיסאות נוח מפנקים לצד שלל מקומות ישיבה אשר שימשו את האורחים בשעת האוכל והנישנושים. 

 

 

 

 

ואם חשבתן לרגע שמקומות הישיבה של החוץ נשארו מיותמים מעיצוב - טעות בידיכן, שכן הם יופיפו וקושטו בסידורי פרחים עשירים, בעציצי תבלין ובנגיעות עיצוביות שדיברו בשפת החוץ של האוויר הצח, מימיה התכולים של הבריכה והאווירה הנינוחה ששררה שם… פסטורליה במיטבה.

 

 

 

 

בנות ״קונספט״ היקרות, תודה על שהארתן לנו את הבוקר הזה, אנו בטוחות שגם הכלות האורבניות שלנו מודות לכן על כך ומחכות לעוד ועוד - בדיוק כמונו!

 

קרדיטים

הפקה ועיצוב: קונספט - בית להפקות ועיצוב

קייטרינג: אלון כהן שף פרטי

צילום: ענת כהן והדס ניצן

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: