חתונה במצפה היפה בארץ

14.11.13

 

״מצפה טל״ הוא אחד המקומות היפים ביותר בארץ שנתקלנו בהם לאחרונה, אתר הנצחה קסום שהוקם לזיכרו של טל צמח, בן קיבוץ חולדה. אביו, דוד צמח, מטפח כל פינה ופינה באתר הממוקם בשדות הקיבוץ, ולנו רק נותר להתפעם מן המראה.

 

 

 

איילת וגלעד הם זוג מיוחד אשר בחר להתחתן במקום היפיפה הזה בחתונת שישי שתחילתה בשעות האור וסיומה אי שם בלילה, בשעות בהן הכוכבים המנצנצים מגיעים לביקור. אהבתם לאירוח מפנק, חברים, משפחה, אוכל טוב ועיצוב באה לידי ביטוי בבחירות שעשו השניים, בחירות ששיקפו אותם אבל באמת.

 

 

 

 

וכיצד יוצאים להרפתקת חתונה שכזאת? במקרה הנוכחי פנו השניים ל״בבקה״ שכבר הוכיחו לנו לא פעם ולא פעמיים כי הם יודעים לעשות את עבודתם טוב כל כך. ב״בבקה״ מצליחים בכל פעם מחדש להפתיע ולרגש גם אותנו, עם אירועים שנראה כאילו נתפרו במדויק, ללא תפר אחד רופף או מיותר.

 

 

 

 

אז כפי שסיפרנו לכן האירוע אמנם התקיים ב״מצפה טל״ אך לרגעים נדמה היה לנו כי אנו מבקרות בחתונה שנערכה בנאפה ואלי (קליפורניה), בעמק שהוא כל כולו יין… אבל לא. הפעם הדרכון שלנו בהחלט לא הוחתם בדרך לפוסט הנוכחי. הכול קרה כאן, ממש כאן, בארץ הקטנה והיפה שלנו.

 

 

 

המתחם עצמו חולק לתתי מתחמים, אשר כל אחד מהם קיבל על עצמו תפקיד שונה, החל מאזור קבלת הפנים המקורה, דרך שולחנות הישיבה הארוכים, אזור החופה והמסיבה.

 

 

 

 

 

בכניסה למקום קיבל את פני האורחים שלט שבירך אותם על בואם, פוזרו חביות עץ כשלצידם כסאות בר ועל החביות עצמן הונחו עששיות ופרחים. פינות שתייה מזמינות הציעו לאורחים משקה מרענן ביום חם - כוס מים צוננים, משקה סחוט או קאווה מבעבעת לבחירתם.

 

 

 

 

 

באיזור המקורה, תחת אוהל לבן, נערכה קבלת הפנים. מעדניות מפנקות של קייטרינג קוטורה (מבית ״מעשייה״) גנבו את ההצגה כשהן מלאות בכל טוב הארץ בלחמים שנאפו במקום, דגים מעושנים, גבינות צאן בגושי ענק, מוחמצים וזיתים, נקניקים ובשרים כבושים, ירקות קלויים ועוד - טריות, עושר, מגוון וצבעוניות היו שם ובענק.

 

 

 

 

 

לאחר קבלת הפנים נערכה החופה שהיתה מרגשת ומקסימה כך סיפרו לנו, וכשזאת נסתיימה החלה הארוחה. מזנוני האוכל מוקמו כאיים תחת ״אוהל״ גרלנדות שהגדיר את האזור המדובר, ולאחר שהאורחים התפנקו במנות בהן חפצו (בין השאר הוגשה שם מנה של נתחי טלה עם ניוקי סלק ופטריות יער, ומנה נוספת של מוסר ים צלוי שהוגש על פולנטה ויוגורט… יאמי!!!) ניגשו הם לישיבה בשולחן.

 

 

 

הפעם חיכו לאורחים בחתונה שולחנות ארוכים ארוכים על מנת לייצר אווירה משפחתית ושמחה. הם מזגו זה לזה יין, העבירו ביניהם את הלחם ויכלו ליהנות מרגעים מיוחדים של ארוחה משותפת. על השולחנות פוזרו שורות ארוכות, ארוכות, של בקבוקים מסוגים שונים ובתוכם פרחים ריחניים ומשמחים שהוסיפו צבע לחגיגה כולה.

 

 

 

 

רחבת הריקודים תוכננה גם היא בהתאם, כשלצידה שולחנות בר ארוכים וכיסאות אשר העניקו רגעי מנוחה קלים לרוקדים ובעיקר לרגליהם שלא הפסיקו להתנועע עד לאמצע הלילה, והם בהחלט התנועעו כי איך אפשר שלא?!? עם מוסיקה טובה ואווירה מיוחדת במינה!

 

 

 

 

 

תודה לכם איילת וגלעד על ששיתפתם אותנו בחלום חתונה שהפך למציאות, ושאפו גדול לאנשים המוכשרים אשר הצליחו להגשים לכם אותו בצורה מופלאה כל כך. היה לנו וואו, וואו אחד גדול.

 

קרדיטים

עיצוב והפקה: בבקה

צילום סטילס: אלכסיי קודריק

קייטרינג: קוטורה מבית ״מעשייה״

בר: ברקוד

מאת:כלות אורבניות