חתונה בכדיתא

30.07.12

 

היום, החלטנו לקחת אתכן לטיול קצר בחלקה הדרומי של הארץ, ולשתף אתכן בחתונה של אולגה ונווה, שנערכה במסעדת "כדיתא", מסעדת שף הממוקמת במושב תימורים.

 

 

גם הפעם הופקדו על משימת העיצוב נועה ורותם, שסיפרו לנו כי פגשו בזוג עדין שחיפש עיצוב שיתאים לאווירה הכפרית של המקום, כמו גם לאופיים הרגוע. מכאן, הדרך לבחירת השפה העיצובית היתה סלולה וברורה כמעט לגמרי.

 

 

פרחים בצבעי פסטל (ורוד, סגול, צהוב וכתום) נבחרו לעטר את מרכזי השולחן שכוסו במפות ובמפיות בגווני שמנת ולבן, תוך שהם מונחים בארגזי עץ קטנים אשר השתלבו גם הם באווירת המקום.

 

 

 

את שולחנות הברכה המתוקים של נועה ורותם אתן וודאי כבר מכירות, כשבכל פעם ניתן למצוא עליהם שלל פינוקים, חידושים והפתעות. הם תמיד קורצים כל כך לאורחים‪ ‬ומזמינים אותם לכתוב ברכה לזוג, תוך שהם מנשנשים על הדרך איזו נשיקה מתוקה.

 

 

ומשולחן המתוקים הדרך לעמדת הצילום העצמי היתה קצרה בהחלט. שם, המתינו לאורחים שרשראות פרחים, לוחות ושלטים, גירים צבעוניים ומצלמות חד-פעמיות להנצחת הרגעים המשעשעים האלה.

 

 

בסיום האירוע, קיבל כל אורח שקית צלופן מעוטרת שהכילה בתוכה נשיקות מרנג קטנות וצבעוניות, אשר הוכנו ע"י הכלה, בהתאם לפטת הצבעים ששלטה באירוע. תארו לכן כמה כיף היה למוזמנים להתפנק בהן עם הקפה של הבוקר.

 

 

 

לא יכולנו לסיים מבלי לשתף אתכן בעוד כמה תמונות... של מילים אוהבות, של צנצנת ברכות ושל שולחן אחד מתוק.

 

 

 

צילום: אפרת לובל

 

♥ מזל טוב אולגה ונווה! ♥

מאת:כלות אורבניות