חתונה בחווה אורגנית

15.06.12

 

חתונה בחוות נופש אורגנית? איך זה נשמע לכן? לנו זה נשמע כמו חלום, בייחוד כשעל העיצוב מנצחות נועה ורותם שכבר הספקתן להכיר.

 

 

שני ואורי התחתנו בתחילת חודש יוני בחווה האורגנית "טור סיני", שנמצאת ממש סמוך לירושלים. הן פנו אל השתיים וביקשו שיעצבו עבורם חתונה באווירה משפחתית-כפרית, כזאת שתתאים ללוקיישן הנבחר ולאופיו המיוחד והירוק להפליא.

 

 

שולחנות האוכל בחווה כוסו במפות לבנות ומסביבם כסאות עץ כפריים, כשאליהם התווסף ריהוט גן מברזל בצבע לבן וחביות יין ששימשו כשולחנות בר. מרכזי השולחן הורכבו מצנצנות חומות ושקופות אשר עוטרו בסרטי יוטה ותחרה והתחברו גם הן אל השפה העיצובית.

 

 

 

בגזרת פלטת הצבעים ניתן היה להבחין בהרבה לבן, סגול לילך, ורוד פיץ', ונגיעות של צהוב, בחירת צבעים מוצלחת ביותר על רקע הצומח שעוטף את המקום מכל עבר.

 

 

 

וכיצד התקבלו פני האורחים שהגיעו לחתונה? בהגיעם אל עמדת הכניסה חיכו להם פתקיות הושבה חומות שעל חלקן הוטבעה חותמת ציורית בדמות חתן וכלה, ואילו על חלקן האחר נחרצה דוגמת פרחי תחרה. כל אחד ואחד מהם קיבל את פתקית השם, בצירוף נשיקת שוקולד, שהמתיקה את דרכו הקצרה אל השולחן... כי ככה מקבלים היום אורחים!

 

 

בנוסף לכל זאת ניתן היה להבחין באלמנטים עיצוביים נוספים שהוסיפו נועה ורותם למקום, כגון: דגלונים, קשים מעוצבים, צנצנות תלויות עם פרחים ושולחן ברכות משולב במתוקים, שיצר פינה מקסימה בה יכלו האורחים גם לכתוב ברכה אישית לזוג וגם לנשנש משהו מתוק. הברכות שנכתבו הונחו בצנצנת הברכות והמתינו לסיום האירוע ולרגע בו החתן והכלה ישלפו אותן משם ויעניקו להן בית חם.

 

 

 

 

 

ובכדי שסיפור החתונה הזה יהיה שלם, לא יכולנו שלא לשתף אתכן בתמונה של זוג המיוחד שעומד מאחוריה, שני ואורי, ובחופה המיוחדת תחתיה בחרו להתקדש: חופה מסורתית, בד חופה מעוטר וחגיגי ועמודי במבוק מקושטים בגיבסניות לבנות. פשוט מושלם.

 

 

 

 צילום: ליבי קסל וקרן לחמן wedd.fash.art

 

מרגישות שלא ממש שבעתן מיצירותיהן של נועה ורותם? מסתבר שאתן לא היחידות. בינתיים, אנו מזמינות אתכן להמתין ביחד איתנו עד לפוסט החתונה הבא, חתונה נוספת שעיצבו השתיים... אנחנו רואות אותה כבר אי שם באופק, מתקרבת אלינו לאט לאט.

מאת:כלות אורבניות