חתונה בבית על הים

05.12.12

 

יש לנו חולשה לעיצוב משובח! את זה אתן כבר יודעות. ולכן, בכל פעם שאנו נתקלות בחתונה שעוצבה כראוי, זה פשוט עושה לנו טוב על הלב. תוך כדי, הראש לא מפסיק לעבוד ומנסה לחשוב כיצד מביאים חלק מהאלמנטים העיצוביים שאהבנו לחיי היום יום שלנו. זה לא מסובך, זה דווקא קל. מספיק לנו לראות פרחים שלא ביקרו בביתנו עד כה, מפת שולחן מעניינת, פמוט יפה וזהו זה - אנחנו רגועות ושמחות. ומה שמזין את האהבה הגדולה הזאת, הוא כמובן הביטוי הויזואלי בתמונות, שמגיע עם כל אירוע שכזה. וזה, זהו השלב שאנו באמת נמסות.

 

מאחורי האירוע של היום עומדות מורן ושרון, הבנות של "Peace Of Mind", שבחרו לשתף אותנו בחתונה נינוחה על רקע הים הכחול. ומה היה שם? בדיוק מה שצריך לאירוע נינוח ורומנטי!

 

 

 

 

טקס החופה נערך במרפסת עליונה המשקיפה אל הים, עם חופה שכוסתה בבדי שיפון אווריריים ורכים, סידורי פרחים לבנים ונרות שנחו בוואזות זכוכית שקופות. ועם כזאת תפאורה מושלמת - אתן יכולות בקלות לדמיין לעצמיכן את האווירה.

 

 

 

ומן החוץ אל הפנים. החלל הפנימי התאפיין בראש ובראשונה בריהוט המיוחד של המקום: שולחנות עץ גולמיים ומשגעים, לצד אלמנטים מודרניים. 

 

 

על חלקם של השולחנות נפרשו מפות תחרה לבנות, שנועדו לרכך את המראה ולהעניק טאץ' רומנטי ומתקתק.

 

 

 

כל אחת ואחת מן המפיות שהונחו על הצלחות זכתה לסרט משל עצמה וחבקה בתוכה את התפריט המוצע. ולכל זה הצטרפו סידורי פרחים משגעים בגבהים שונים ובצבעי ורוד לבן וירוק, אשר הפיחו חיים נוספים בחלל והוסיפו תחושה של עושר רב.

 

 

 

וכיצד הושלמה מלאכת העיצוב? בחינניות רבה, עם פיזורם של נרות רבים - גבוהים ונמוכים, על השולחנות הערוכים. כי הרי אין מה שישווה לנצנוץ הקסום שלהם בשעות החשיכה…

 

 

 

 

צילום: פיפל פוטוגרפי

 

כיף גדול שיש אירועים יפים כמו אלה, וכיף עוד יותר גדול - לארח אותם כאן, ב'כלות אורבניות'. ואחרי פוסט שכזה, אתן כבר יודעות מה אנו הולכות לעשות. יש כמה סוגי פרחים שראינו בפוסט, ועדיין לא ביקרו בביתנו… אז החלטנו שזה הזמן לצאת ולהצטייד בהם בהקדם, הסופ"ש הרי בפתח. יום פורח לכולכן!

 

✿✿✿

 

הפקה: Peace Of Mind - פשוט יוצרות אירועים

עיצוב: GINGA

מאת:כלות אורבניות