חתונה אינטימית בגוד וייבז: כך זה נראה

09.05.18

חולמות על חתונה אינטימית ולא שגרתית, כזו שתהיה מתוקתקת אך לא חשוב מכך - משוחררת? יש לנו תחושה שאתן הולכות לחבב את החתונה הצבעונית והקיצית של קרינה ובועז, שהצליחו להרים אירוע בסגנון שהכי מדבר אליהם. 

 

נפתח עם הטיפ הטוב ביותר של קרינה לכלות שבדרך, והוא לקחת את הכל באיזי ולא להתרגש יותר מדי מדברים, ובעיקר, לזכור שמדובר באירוע כיפי, שבו כולם מגיעים כדי לשמח אתכם ואף אחד לא מגיע כדי לבקר ולשפוט אתכם, ככה שיהיה מהמם בכל מצב. 

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 1

 

בשלב ההתארגנות קרינה, שלבשה חלוק אלגנטי בצבע לבן, לוותה בשושבינות נרגשות שעטו על עצמן חלוק פרחים שיקי – להדגשת המעמד המיוחד והוייב הכללי של סרט אמריקאי.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

עפנו גם על זר הכלה הלא שגרתי והצבעוני שהורכב ממבחר פרחים מגוונים בצבעים עזים ומשמחים, שלגמרי מציג לנו קווים לדמותם (ולדמות הסטייל) של קרינה ובועז.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

צילומי הזוגיות של השניים היו בכלל הורסים, ובניגוד לצילומים הקלאסיים שמתמקדים רק בחתן-כלה, השניים בחרו לשלב בן משפחה נוסף - הכלב שלהם! שכמובן, זה לאקססורי הולם לאירוע, שהגיע בדמות פפיון אדום. הכי גלאם.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

קשה להתעלם מהלוק עוצר הנשימה של קרינה, שבחרה בשמלה נינוחה באורך מקסי, בגזרה נשפכת עם שסע, שהוסיפו לקלילות הנעימה של הלוק. גם בועז מצידו בחר בלוק מחמיא במיוחד, שהורכב מחליפה אפרפרה שוברת שגרה ומעניבת פפיון בהדפס פרחים, כי אם כבר - אז כבר.

 

gallery 1

 

יואב yoav

 

gallery 1

 

השניים המשיכו לסט צילומים אורבני וצבעוני ברחובות העיר, בסגנון של "הכי חתן וכלה מטופפים להם ברחוב". הצילומים בחניון לצד קירות גרפיטי בכלל הורסים ומשובחים.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

השניים תכננו את החתונה במשך חצי שנה. במקור בועז מבאר שבע, וקרינה מהקריות – ולכן השניים חיפשו לוקיישן לאירוע שיפגיש אותם באמצע. מבחינתם קבלת ההחלטה באשר למקום האירוע הייתה הקריטית ביותר, ולאחר שהם סגרו מקום כל השאר היה כבר שטויות.

 

דבר נוסף שהיה ברור להם מן הרגע הראשון הוא שזו הולכת להיות חתונה קטנה ואינטימית. תובנה זו הובילה אותם לחפש אחר לוקיישן שאינו אולם או גן אירועים, ולאחר שצלם האירוע המליץ להם על מקום, הם הציצו בו וננעלו עליו ממבט ראשון.

 

gallery 22

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

האורחים בחתונה היו אלה שהחזיקו את החופה במהלך הטקס, והרגע המרגש ביותר בחתונה מבחינת בני הזוג היה ללא ספק טקס החופה. השניים מעידים על עצמם בתור זוג שלא ממש מביע אהבה וקרבה לפני אנשים אחרים, אפילו לא ליד ההורים או החברים הקרובים ביותר. ועדיין, שבוע לפני החתונה הם החליטו שהם רוצים לכתוב אחד לשני נדרים אותם יקריאו באירוע. מבחינתם, הנדרים הפכו את הטקס לאמתי ומרגש בטירוף.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

 

gallery 1

 

לאחר החופה האירוע המשיך למסיבה סופר כיפית, כזו באווירה שייחודית בהחלט לאירועים אינטימיים ומרגשים.

 

gallery 1

 

gallery 1

  

gallery 1

 

gallery 1

 

קרדיטים:

צילום סטילס: יואב פיצ'רסקי

שמלה: מיכל מוטיל

איפור ועיצוב שיער: אולגה אלמליח

חליפת חתן: Names

צילום וידאו: Terra 

עיצוב ועמדת שזירת פרחים: Indiana design

+ קרדיטים נוספים

מקום האירוע וקייטרינג: סורא מארה

מוסיקה: שי מנשרי

נעלי כלה: ריפבליק

מאפרת ומסרקת מלוות: דקלה הוסטיק

טקס שוויוני: הויה, דרור אסנת

מאת:כלות אורבניות