חן ושמעון, 27.9.13

04.01.14

 

סופ״ש יקר, כמה התגעגענו אלייך וכמה אנו שמחות לקבל את פנייך! אז נכון שהטמפרטורות שם בחוץ אינן גבוהות ושמיכת הפוך כבר מזמן נחה על המיטה, אך כאן על גבי דפי ״כלות אורבניות״ התחושה היא קיצית מתמיד ועל כך נוכל להודות לחן ושמעון, הזוג שמתארח כאן אצלינו היום.

 

 

 

 

חן (28) ושמעון (31) מתגוררים בפתח-תקווה ומגדלים בהנאה רבה את כלבתם מארלי, שמהאירוע עצמו נעדרה לטובת סשן אילוף בפנסיון. הם נמצאים יחדיו כבר ארבע שנים ארוכות, מאז שהכירו במכללת אריאל, ולמרות שבתחילה היו רק ידידים טובים הגיע גם הרגע בו הגיעו לסיומן מערכות יחסים קודמות והשניים הפכו לזוג.

 

 

 

 

במהלך חופשת סקי, שמעון הביא עימו טבעת בידיעה שהוא עומד לשאול את שאלת השאלות. אמנם לא כל-כך היה לו ברור היכן בדיוק ומתי זה יקרה, אך הוא חיפש את הרגע המתאים, הרגע הזה שבו הכול יסתדר מעצמו.

 

 

 

 

 

בדיעבד, התזמון של שמעון לא יכל היה להיות יותר ממושלם שכן התאריך היה ה-8 במרץ, יום האישה הבינלאומי ולכן אתר הסקי כולו קושט לכבוד המאורע. תאמרו לנו, האם אפשר לבקש תפאורה מושלמת יותר להצעת הנישואין?!? כנראה שלא.

 

 

 

 

בני הזוג מעידים על כך שההכנות לאירוע היו נינוחות ונעימות, ממש כמו האווירה באירוע עצמו. השניים ידעו שהם מעוניינים בחתונת שישי קלילה של צהריים, עם המון המון ירוק בעיניים.

 

 

 

 

 

 

לאחר שסיימו עם ההחלטות הגדולות, חיפשו השניים דרכים נוספות להביא את עצמם לידי ביטוי באירוע, כאשר דוגמאות לכך ניתן למצוא בסטייל המשובח של חן - שכלל בין היתר נעליים צהובות כחמניה ואלמנט פרחוני מופלא בשיערה, פרופס מדליקים לצילומים, משקפי שמש הורסים לו ולה ורכב אספנות אחד שהוביל אותם היישר לחתונה.

 

 

 

 

 

רוצות עוד קצת מחן ושמעון? גם אנחנו! מזמינות אתכן לצפות בסרטון סטופ-מושן מקסים, מעשה ידיהן של טלי ודבורה, שצילמו ממש לאחרונה גם את סרטוני ה-DIY שלנו (כאן וגם כאן). מאחלות לכן צפייה נעימה ולחן ושמעון המקסימים נאמר תודה גדולה, בעצם ענקית!

 

 

☼☼☼

 

מקום האירוע: הגן השקוף

קייטרינג: הגן השקוף

בר: ג׳רמיס

שמלת כלה: ברק להב

נעלי כלה: שני בר

איפור: סיון עזריאלי

עיצוב שיער: יעל גברא

תכשיטים ואקססוריז: גראס, רוני קנטור

בגדי חתן: אופנת סגל

נעלי חתן: זארה

צילום סטילס: טלי ודבורה צילום

צילום וידאו: צור לבנה

עיצוב: פרחי הרצליה

די ג'יי: גיא גוטמן

מתנות לאורחים: אופסטגרם

מאת:כלות אורבניות