חלומות על אהבה בצרפתית

11.12.14

בוקר טוב כלות אורבניות, או שבעצם, עלינו לברך אתכן עם בונז'ור! הבוקר אנו זונחות את כל שאר העיסוקים שלנו, כי צרפת ממתינה לנו יחד עם שרה, ג'ס ו-עידן מילמן, הצלם של הזוג. החיסרון היחידי בסיטואציה הזו, שהיא עלולה לעורר בנו חשק להתחיל כך את כל הימים שלנו, זהירות!
שרה וג'ס הם זוג פריזאים, מה שבהחלט מסביר את הלוקיישן האלגנטי שסחף אותנו אליו הבוקר ועוד לפני ההיכרות שלנו איתם, עידן מילמן אמר לנו שמדובר בזוג עם סטייל משובח! מהתמונות קל מאוד להבין מדוע חשב כך...
השמלה הקלילה של שרה, ללא ספק מתאימה למזג האוויר החמים שקיבל את פניהם בבוקר יום האירוע, על שפת מדרגות העירייה. מאחר שמדובר בשילוב כייפי במיוחד בין התרבות הצרפתית לישראלית, כמובן שגם הטקס האזרחי הפך לסיבה למסיבה, בה התכנסו כל החברים וקרובי המשפחה הקרובים של השניים.

 

 

 

 

 

 

 

שרה וג'ס הפכו לזוג באופן רשמי ועל הדרך קיבלנו הצצה מעניינת במיוחד אל תהליך רישום הנישואין מעבר לים.

 

 

 

 

אז זהו... זה היה יום חתונתם של שרה וג'ס...

 

 

 

סתם, נראה לכן?? כבר סיפרנו לכן שהזוג שלנו אוהב לחגוג, אז כמובן שהם לא ויתרו על ההזדמנות לציין את חתונתם בחלקים! מיד לאחר הרישום, יצאו השניים לסשן צילומים עם עידן ועם אורח מיוחד ביותר – מגדל אייפל שבצבץ ברקע, האקססורי האולטימטיבי לצילומים אם תשאלו אותנו!

 

 

 

 

 

קצת מנוחה, כי בכל זאת, מצפים לנו יומיים עמוסים באירועים והופ! שרה וג'ס שוב על הרגליים, הפעם עבור טקס החינה שנערך עוד באותו ערב.

 

 

 

 

גם הבוקר שלמחרת היה עמוס באירועים, שכן אז נערכה חתונתם בבית כנסת עתיק ומקסים, מקושט בשלל דיטיילים המזוהים עם העיצוב הפריזאי ואולי הסימן המובהק ביותר לדואט המרגש בין התרבויות.

 

 

 

 

 

 

שרה וג'ס היקרים, שמחנו לחגוג יחד איתכם יומיים כיפיים מעבר לים, סה טו!

 

קרדיטים

צילום: עידן מילמן

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות:
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)