חלומות בהקיץ | הפקת סוף הקיץ

23.08.12

 

קרני השמש היוקדות נעלמות מפעם לפעם אל בין העננים שקופצים לביקור, ודואגים להזכיר לנו שגם עונת הקיץ החמה הזאת תגיע עוד כמה שבועות לסיומה, לפחות באופן רישמי (בכל זאת, אנחנו חיים בישראל וכפי שכולנו יודעים השמש שלנו סגרה על איזה דיל גם עם שאר העונות). ובכדי להיפרד מעונה לוהטת כמו זאת, עונה של ים, חופש, כפכפים והרבה אבטיחים מתוקים, החלטנו שכדאי ואף רצוי לערוך הפקת אופנה נוספת בסדרת ההפקות של כלות אורבניות. הרי לא באמת תיארתן לעצמיכן שניתן כך לקיץ לחלוף מבלי להטביע בו את חותמינו. החלטנו לצאת לדרך, לא לפני שגיבשנו את הקונספט המתאים ביותר להפקה, שישב אצלינו בראש זה זמן רב!

 

 

סביר להניח שעל טרנד ה-"Trash The Dress", כבר יצא לכן לשמוע, ולאלו מביניכן שלא נתקלו בו עד עתה, נספר שמדובר בטרנד שתחילתו בשנות ה-2000, בארה"ב ובבריטניה, כשאט אט הוא מבצבץ גם במחוזותינו. אז נכון, הוא אמנם מגיע באיחור של קצת יותר מעשור, אבל מי באמת סופר?

רוצות לדעת מה קורה שם הלכה למעשה? הטרנד מבוסס על סשן צילומים שעורכים החתן והכלה, בדרך-כלל לאחר החתונה, ובמהלכו משחיתה הכלה את שמלתה הלבנה, ממש כך. הזוג, בשיתוף הצלם בוחר את הלוקיישן הרצוי, וביחד הם יוצאים לכמה שעות של הפגת מתחים. הרי חתונה כבר היתה, וכעת לא צריך לחשוש לגורלה של השמלה.

 

ובכלות אורבניות, כמו בכלות אורבניות, גם הטרנדים החזקים ביותר מעולם החתונות מקבלים את הפרשנות האישית שלנו. פרשנות מקומית, ישראלית, שמכילה את הכמויות המדויקות ביותר של סטייל ושיק. לצורך ההפקה קיבצנו מסביבנו את מעצבי שמלות הכלה האמיצים והמוכשרים ביותר שרק יכולנו למצוא: יוסף, פישנדג, הילה גאון וערבה קשדן, מעצבי אופנה שהחליטו ללכת איתנו עד הסוף בהפקת סוף הקיץ שלנו. זאת גם ההזדמנות לומר להם שאנו מסירות את הכובע בפני כל אחד ואחת מהם! היה לנו לעונג שלקחתם חלק בהפקה הזאת!

 

 

אז שמלות יש, ואחרי שבחרנו את המתאימות ביותר מבין ההיצע, התפננו למציאת הלוקיישן (ים, ברור שים!) ולשלב החשיבה על הסטורי-בורד, שמתפקד כתסריט צילומים, ממש כמו בסרט. הסטורי-בורד עזר לנו לתכנן כיצד יראה כל אחד מהפריימים בהפקה (בתיאוריה, רק בתיאוריה, שכן החיים האמיתיים מוכיחים שמציאות לחוד ותכנונים לחוד), להתכוונן על פלטת הצבעים הנכונה ועל הפרופס המתאימים. דבר אחד ידענו כבר מן ההתחלה - ההפקה הזאת הולכת להיות צבעונית. על רקע החול, הים, הסלעים והשמלות הלבנות, זה רק היה מתבקש.

 

ואיך אפשר לדבר על הפקת אופנה מבלי לדבר על הדוגמנית שלנו. את עדי המהממת פגשנו בביקורינו הרבים בערוץ האופנה הישראלי, ומייד ידענו שלהפקה הבאה יש לנו כבר דוגמנית. דבר אחד לא תיארנו לעצמינו, וזה כמה הדוגמנית שלנו תהיה אמיצה ותסכים לשתף פעולה עם כל אחד מהשגעונות שלנו. עדי, הוכיחה לנו ובגדול, שלא צריך להיות דוגמנית אמיתית בשביל להיות מקצוענית. היא הותירה את כולנו על הסט פעורי פה.

 

 

מחכות כבר לראות על מה כל הדיבורים? הנה, זה מתחיל. הפקת סוף הקיץ של כלות אורבניות! מקוות שאתן מוכנות!

 

– – – – – – –

 

חלומות בהקיץ

 

– – – – – – –

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

וכפי שאתן יודעות, בכלות אורבניות אין, אין, אין הפקת אופנה בלי סרטון הוידאו שמתעד אותה. הבלונים, השבשבות, סירות הנייר, הסרטים הצבעוניים, העוגה, הצבעים וכמובן השמלות הנהדרות - כל אלה ועוד מחכים לכם בסרטון שיצרנו עבוריכן.

 

 

בסוף בסוף, אחרונים וחביבים, נודה לכל משתתפי ההפקה שלקחו חלק ביום הזה (שהתחיל לו אי שם ב-2 לפנות בוקר!): איפרו, סירקו, צילמו, סחבו, ציירו, אפו ועשו את הכול כדי שההפקה הזאת לא תבייש ולו במעט את אחיותיה הקודמות. אז תודה, תודה, תודה גם לכם!

 

ולכן כלות יקרות שלנו, נאחל הנאה מרובה מן השבועות האחרונים של הקיץ הזה. תיכף הוא נפרד מאיתנו לשלום, גם אם כרגע זה לא ממש נראה כך.

 

שלכן,

טל והדר

 

 

קונספט, עיצוב וסטיילינג: כלות אורבניות

צילום: אודי סלמנוביץ

עיבוד תמונות: כלות אורבניות

צילום וידאו: לבנת הספיר

עריכת וידאו: אופיר יונה, Catchphrase

דוגמנית: עדי גולדמן

איפור: קרן קורתי

עיצוב שיער: שרון פור

שמלות כלה:

יוסף 

השמלה בפריים עם הבלונים

פישנדג

השמלה בפריים עם השבשבות והשמלה בפריים עם כתמי הצבע

הילה גאון

השמלה בפריים עם העוגה

ערבה קשדן

השמלה בפריים עם השנורקל וסירות הנייר


עוגת חתונה: שרית נובק, מיספטל

תודה לשגיא רכטר ושי זינגרמן על העזרה הרבה ביום הצילומים. אוהבות!

מאת:כלות אורבניות