חלום בצבעי הים: מרין שיק מודרני

23.03.14

 

ישנם גוונים המתחברים כל-כך טוב יחדיו, כאילו נועדו זה לזה מאז ומתמיד. מדובר בצבעים שהשילוב ביניהם מצליח לייצר משהו חדש וצירופם גם יחד מצליח ליצור תחושות נעימות גם ללא כל צורך אמיתי במילים. הפעם, כשפגשנו בגווני הירוק מתחברים לצבעי הכחול והלבן, ידענו שזה בדיוק מסוג השילובים עליהם דיברנו רק קודם…

 

 

 

 

 

 

אם גם בכן מעורר טריו הצבעים הזה קונוטציות של אוקיינוס עמוק, אתן בהחלט אינכן לבד! סטייל המרין-שיק המודרני הזה הוא שהיווה השראה עבור עיצוב חתונתם של בני הזוג הללו: היא אמריקאית, הוא ישראלי והחיבור ביניהם הוא שיצר אירוע בהשראת המים, המפרידים גם בין היבשות מהן הגיעו.

 

 

 

 

 

מי שסייעה לזוג לרקום שלב אחר שלב את פנטזיית העיצוב הנפלאה הזאת היא קים ביולו, שגם ניצחה בכשרון על עיצוב הפקת הביוטי שעלתה לאחרונה ממש כאן אצלינו בבלוג-מגזין. לאחר שזכינו לקבל הצצה מקרוב, לתהליך עבודתה של קים, לא הופתענו לגלות כיצד היא לקחה את כל האלמנטים המאפיינים את חוף הים ויצרה מהם אירוע קונספט רענן, עם אינטרפטציה ייחודית משלה לעיצוב הימי הקלאסי.

 

 

 

 

 

 

חתונה שכזאת כמובן שדורשת תפאורה מתאימה ולכן הלוקיישן שנבחר למשימה הוא לא אחר מאשר הריברסייד, שאנו כל כך אוהבות, וממוקם על גדות נחל הירקון. גם מבלי שהתבקשנו לצאת אל המרפסת ולהשקיף על הנוף, ניתן היה לחוש היטב את האווירה וזאת בזכות שפע הדיטיילס שמצאנו בכל מקום. בזכותם, ממש בזכותם, כמעט ואפשר היה להרגיש את החול המדגדג בקצות האצבעות ולהריח את ניחוח המים המלוחים.

 

 

 

 

 

קשיות מפוספסות בצבעי הכחול-לבן,  סרטי איכרים, פרחים לבנים, בקבוקים שקופים המעוטרים בחבל  טבעי וראנרים מפוספסים יצרו יחדיו את פלטת הצבעים שעשתה לנו נעים כל-כך הבוקר. אלמנטים בצורת סירות לצד שלטים בסגנון וינטג׳י עם הכיתוב: All Aboard גם הם הזמינו אותנו לצאת לשיט שכולו השראה.

 

 

 

 

 

 

 

מקוות שארזתן את חולצת הפסים שלכן ואת כובע הקש, כי אחרי הפוסט הימי הזה אנחנו כבר לגמרי מוכנות לעלות לסיפון ולשוט אל עבר חופשה חלומית! אתן מצטרפות אלינו?

 

קרדיטים

עיצוב: קים ביולו

צילום: ליאור ספרנדאו, ColorFool

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: