חיזור גורלי

28.09.16

אחד הדברים שאנחנו הכי אוהבות בעבודה שלנו, הוא להיחשף לכל כך הרבה סיפורי אהבה והכרות מדהימים. לליבנת ואמיר, הזוג שאנחנו מארחות היום, יש סיפור בדיוק מהסוג הזה - מלא בתהפוכות ומפגשים אקראיים וגורליים ואולי הכי חשוב: סיפור עם סוף כל כך טוב.

 

gallery high5

 

gallery13

 

gallery14

למרות שהיא אילתית והוא קיבוצניק מיטבתה הסמוכה, הם מעולם לא נפגשו כנערים - עניין מוזר לטענתם, לאור העובדה שאילת היא מקום קטן והאזור שסביבה שומם. אלא שכשהיו חיילים, לפני 10 שנים, הם הכירו בשדה התעופה באילת.

 

gallery12 

 

gallery high3

 

gallery high4

היא סחבה תיק ענקי בדרך לדיילת הקרקע ואילו הוא, ג'נטלמן במדי נח"ל, ביקש לעזור לה. המפגש הזה הפך אותם לידידים, כאשר ליבנת היתה הראשונה שפיתחה רגשות. בשלב הזה הם עוד לא עשו עם זה כלום, אבל אל דאגה - כידוע לכן, זה עוד ייגמר בחתונה אורבנית מהממת.

 

gallery11

 

gallery7

 

gallery9

נגלגל את הסרט קצת קדימה, לתקופת הטיול הגדול שלאחר השחרור: ליבנת טסה עם החבר הכי טוב שלה לארגנטינה ואילו אמיר יצא לחרוש את מרכז אמריקה עם שני חברים. בשלב כלשהו ליבנת והידיד החליטו לטוס למקסיקו כדי לספוג קצת שמש ושם הגורל התערב שוב, כשאמיר - שבכלל אמור היה לעשות את דרכו לגוואטמלה - נתקל בה על איסלה מוחרס. זה גם היה המפגש שהפך אותם לבני זוג באופן רשמי.

 

gallery high2

 

gallery10

 

gallery8

כשחזרו מחו"ל הם איחדו כתובות בתל אביב הגדולה, אימצו את פרדי, "הביגל הבטלן שלנו" (ציטוט ישיר) וגם הספיקו לעבור יחד לבוסטון לשנתיים וחצי - בהן פרדי זכה להתעצל מול נופי ארצות הברית. כשחזרו, עברו למושב נווה ירק וכיום הם מתגוררים בהוד השרון. הצעת הנישואין בסיפור האהבה המתוק הזה, לא ממש היתה הצעה, אלא יותר החלטה משותפת שלאחריה אמיר ניצל יום שבו ליבנת הלכה ללימודים כדי לקנות לה את טבעת החלומות שלה. לדבריהם, בדיוק באותה קלילות עברו גם כל ההכנות לחתונה, שנערכו בעיקר בידי הכלה, בסיועה המסור של החברה הכי טובה שלה.

 

gallery3

 

gallery4

התוצאה הסופית היתה חתונה מהממת, שהמשפט הכי שגור בה היה "זה כזה ליבנת ואמיר". אנחנו אמנם לא מכירות באופן אישי את בני הזוג, אבל אהבנו מאוד את שמלת הבוהו המהממת של הכלה, את הלוק של החתן ואת המתנות שניתנו לאורחים - עציצי סוקולנטים שגודלו בסדנת שקמים בידי בעלי צרכים מיוחדים.

 

gallery17

 

gallery5

אז מה עוד נותר לאחל אחרי סיפור כזה נהדר? רק הרבה אושר ואהבה לבני הזוג שלנו ואריכות ימים לפרדי הביגל המתוק. מזל טוב ותודה שבאתם להתארח :)

 

קרדיטים
מקום האירוע: אקו
מוסיקה: רואי טוכנר
בר: הדובים
צילום סטילס: מאמא צלמים
צילום וידאו: גיא להב
שמלות: שמלה ראשונה - אייזןשטיין, שמלה שנייה - מרדכי אברהם
איפור: רונה בן עזרא
עיצוב שיער: דנה צמות
טבעות: אביה הופמן ואגס ותמר
נעלי כלה: Free People
נעלי חתן: ALDO
תכשיטים: אגס ותמר
הזמנות/מיתוג: תור זילבר
אקססוריז: הד פיס - תמי בר לב
חליפת חתן: זארה וNAMES
עורך טקס: צ'אק דוידסון
חוויות: Gm.Magnetics
מתנות לאורחים: סדנת שקמים

מאת:כלות אורביות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)