חיות היער המאוירות

22.01.15

"אשמח להתארח בכלות אורבניות!" נכתב במסר שקיבלנו מעינב הכלה. חיש מהר נחתו אצלנו במייל תמונות וכשעיינו בהן, קישטו את צג המחשב שלל חיות מאוירות ואווירה כללית של יער קסום. כמה כיף זה לקבל הפתעות כל כך לא צפויות וכמה שאנו אוהבות את הכלות שלנו על כך! את חתונתם של עינב ויוסי כבר פגשנו בפרק הקודם וכעת הגיע הזמן להשלים את החסר ולפגוש באורחים הלא שגרתיים, אשר להם היה חלק משמעותי בחגיגות.

 

את כל אותן חיות מאוירות, ליקטה עינב ממש כמו בסרט של דיסני ויצרה יחדיו מיתוג שכולו קסם. כמעצבת גרפית ובעלת המותג Printabella, עינב מספרת שדווקא תהליך היצירה עבורה ועבור החתן האורבני שלה, יוסי, היה מאתגר במיוחד – שכן היא התבקשה קודם כל להחליט מה יהיה הקונספט שיתאים לאווירה של האירוע כולו ולאישיותם.

 

אחרי שחקרה, שאלה וליקטה השראה, נבחר לבסוף המיתוג אותו אנו רואות כעת, שנוצר בהשראת המקום בו הזוג התחתן, בלב לבו של היער: דמויות מאוירות בסגנון נקי, צבעים פסטליים ושלל אלמנטים גיאומטריים הרגישו הכי נכון עבור עינב ועם הקונספט הזה היא יצאה לדרך.

 

ראשית נוצרה לה ההזמנה, אשר קושטה באייקונים קטנים של עצים ובאיורים של דרינקים. לאחר מכן נוצרו פתקיות ההושבה שהוצמדו לאצטרובלים והונחו על גבי הצלחות של האורחים. לבסוף הצטרפו גם חבקי המפיות וקישוטי המשקאות - וכך היער המאויר של עינב התעורר לפתע לחיים.

 

השפה העיצובית נשמרה בכל אחד מהפריטים השונים אותם יצרה, כאשר לכל פריט שכזה נוספה חיה חדשה: טווס, אייל או שועל, לצד שלל קישוטים בוטאניים. אז כלות אהובות, מצטרפות אלינו לביקור בממלכת החי הקסומה?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תמיד כיף לפגוש בכלות-מעצבות שמיטיבות לעשות שימוש באלמנטים טרנדיים עם טאץ' רך שהוא כולו שלהן!

 

קרדיטים

 

עיצוב ומיתוג: Printabella
צילום: מאמא צלמים
לוקיישן: ביער

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: