חיבור לשורשים ולטבע

11.05.15

שורשים - מונח שיש בו כל כך הרבה משמעות ופרשנויות. בצילומי ההפקה החדשה שלנו, ניסינו לגעת בכל אחת מן הפרשנויות הללו ובחיבור ביניהן יחדיו.

 

 

 

 

הפרשנות הראשונה עוסקת בחיבור לקרקע, שהרי האדמה היא הבסיס שלנו, של העולם הזה. הלוקיישן הייחודי שנבחר - חממת תוצרת מים, המחיש את הקשר העז השורר בינינו לבין האדמה. לא משנה מנין הגענו, ממקומות שבהם הטבע הוא דומיננטי או דווקא מן העיר, כולנו הרגשנו את החיבור המיוחד הזה אל מן הרגע שדרכה כף רגלינו בתוך החממה. 

 

 

 

 

החיבור הנוסף שבא לידי ביטוי בהפקה הוא החיבור לשורשי העבר. רקמות הפרחים שעל שמלותיה של נועה הלינגר לצד התכשיטים בעלי המוטיבים השבטיים של שלי דהרי, כולם שואבים השראה מתקופות ותרבויות שונות לחלוטין - ובכל זאת שניהם משדרים תחושה עזה של שורשיות, רצון לדעת מנין הגענו.

 

 

 

 

המחווה הזו לעבר תמיד דיברה אלינו ואנו יודעות שגם אתן, כלות אהובות שלנו, מתחברות לכל מה שיש בו אלמנטים של רטרו ולכן בחרנו להגיש לכן הפקה שיש בה את ההתגלמות של כל מה שאתן ואנחנו כל כך אוהבות.

 

 

 

הצבעוניות המהפנטת של הירקות לצד המבנה הגיאומטרי והחשוף של החממה הפכו יחדיו לקומפוזיציה שהיא חלומו של כל צלם ואכן, הרגשנו כמו ילדים בחנות ממתקים - פשוט נהנים וסופגים כל רגע ורגע.

 

 

 

 

 

את כל החיבורים בהם עסקנו, הצלחנו להעביר בזכות הדוגמנית היפיפייה שלנו, עדי דניאל, שעומדת להתחתן ממש בימים אלו. כבר ברגע הראשון שבו הביטה בנו מבעד למסך תמונתה של עדי ידענו שהיא האחת, הודות למבט הכובש ורעמת התלתלים, לוק שמאוד התחבר לקונספט השבטי שעליו חלמנו בהקיץ. רק כשהגענו לסט, הרגשנו כיצד החיוך הרך שלה לפתע מתחלף במבט שכולו Fierce ואז לא נותר עוד מקום לספק: עדי אוהבת את המצלמה והמצלמה אוהבת את עדי.

 

 

 

מה שהנחה אותנו בבחירות הסטיילינג עבור עדי, היה הרצון ליצור לוק של כלה שהוא קצת שונה ומתכתב עם כל הצבעוניות העזה שבה עסקנו בימים האחרונים בבלוג-מגזין. גם החיבור לשורשים שלנו, לטעם שלנו הוא חשוב מאוד ולכן בחרנו לעודד כלות שאוהבות אופנה - ללכת עם הבחירות שלהן עד הסוף. רקמות הפרחים, התכשיטים המאסיביים, הבחירה האמיצה באוברול במקום בשמלה - אלו כולן מגמות שאנו צופות שנפגוש בהן יותר ויותר, שהרי היום כבר ברור שאין באמת חוקים ברורים.

 

 

 

בשעת בוקר מוקדמת מאוד התאספנו באחד הלוקיישנים היפים ביותר שיצא לנו לפגוש, עם אנרגיות גבוהות על הסט ואנשים מוכשרים. השילוב הזה איפשר לנו להפיק צילומים שהפכו לאהובים עלינו ועל כך נוכל רק להודות לצוות הקסום שלנו.

 

 

 

לא נחתום את הפוסט לפני שנשתף בסרטון שהכינו עבורנו Zelig ומצליח להמחיש בדיוק את המקומות אליהם בחרנו ללכת: אל השונה, אל השבטי, אל השורשי. 

 

 

שורשים. לא משנה מהי האסוציאציה הראשונה שלנו למושג, תמיד תהיה לזה משמעות עמוקה, חדה ועזה - וזה כל היופי.

 

קרדיטים

הפקה, קונספט וסטיילינג: כלות אורבניות

לוקיישן: תוצרת מים

צילום סטילס: דימה וזינוביץ'

צילום וידאו: Zelig

איפור ושיער: קרין איפור ושיער

שמלות ואוברול: נועה הלינגר

תכשיטים: שלי דהרי

קשת לשיער: קולולוש

קעקועים זמניים: Dix.it

נעליים: רוני קנטור

 

תודה מיוחדת לעפרה וגיל מזור מתוצרת מים ועדי דניאל הדוגמנית.

 

מאת:כלות אורבניות