רומנטית ומלטפת: הקולקציה של Toora

04.09.17

כשאת מודדת שמלות כלה ומתלבטת בין סגנון אחד לשני, תמיד תזכרי שכשהאחת תגיע לא יישאר לך שום מקום לספק. שמלת הכלה שלך צריכה מצד אחד להיראות כמו בחלומות הכי מתוקים שלך ואם את מאלו שמעולם לא חלמו עליה, את פשוט תדעי ברגע שתסתכלי במראה. זה משהו טבעי שקורה לכל אחת, תאמיני לנו.

 

קולקציית שמלות הכלה של Toora היא אחת כזו שכמעט כולן יצליחו למצוא בה את עצמן: לוקים עדינים, בדי כותנה מלטפים וחצאיות שמתנפנפות ברוח, יחד עם תשומת לב לפרטים הקטנים ואווירה רומנטית שמשרה עלינו נחת. לא סתם היא בחרה לצלם את השמלות שלה בים כשהשמש והשקיעה משחקות בתפקיד התפאורה המושלמת בעולם.

 

gallery 16

 

gallery 15

 

gallery 14

 

gallery 4

 

gallery 5

 

gallery 6

 

השמלות מעוצבות בגזרות המחמיאות לגוף הנשי ומדגישות את הקימורים בדיוק במקומות הנכונים. כל זה משתלב באופן מדויק עם משחקי בדים של תחרות, טול עדין ושקיפויות במקומות שונים בשמלה.

 

gallery 1

 

gallery 2

 

gallery 3

 

gallery 7

 

gallery 8

 

gallery 9

 

בדגמים משולבת גם תפירת הקרושה המזוהה בעיקר עם הסגנון הבוהו, והיום אנו מקבלות אותה גם בגרסתה האלגנטית, יחד עם פנינים, בדים מנצנצים וחצאיות מקסי לבנות נשפכות.

 

gallery 10

 

gallery 11

 

gallery 12

 

gallery 13

 

הכלה שתבחר ללבוש את אחת השמלות המהממות האלו היא כנראה יצירתית וקלאסית בדיוק כמו הקולקציה. מצד אחד רגועה צנועה, נקייה ולא מתאמצת, ומצד שני אינה משעממת לרגע.

 

קרדיטים:

שמלות: Toora

צילום: מאמא צלמים

איפור: יערה מלכא

שיער: עמי הרשיש

דוגמנית: הגר קרויטורו

מאת:כלות אורבניות