חומר קריאה לצד הקפה

24.02.15

מתוך הפינצטה שלנו

בכל פעם שנוחת לידינו חומר קריאה חדש, בטח אם הוא וירטואלי - אנו מרגישות רעד קל של התרגשות שעובר לנו בגוף. זהו טבען של חיות רשת: תמיד צמאות לתוכן מעניין, נהנות מהצליל הזה של הדפדוף בין העמודים וההקלקה על העכבר, שמחות לפגוש בהשראות חדשות ולהכיר אנשים מעניינים.

 

 

 

 

לכן זה לא ממש הפתיע אותנו לגלות שההשראה הגיעה הפעם מכיוונו של דרור גולן, אותו כבר הכתרנו כאחד האנשים המצוינים ביותר שהזדמן לנו לפגוש בשנה האחרונה. בכל העת שוזר דרור פרחים, מפיק אירועים מסוגננים ומציף את הפיד שלנו בדיטיילים יפים, לכן זה היה רק עניין של זמן עד שיחליט לאגד אותם לכדי מגזין וירטואלי חדש.

 

 

 

 

את תהליך הקמת המגזין דרור מתאר באופן כרונולוגי ומספר כי ראשית הגה את הקונספט הכללי, אסף חומרים, כתב טקסטים ויצא לסשנים של צילומים עם מי שהפך לצלם הבית שלו - אסף רביבו. השלב הבא היה להעביר את החומרים למעצבת הגרפית אילה לינב, תוך כדי יצירת המבנה של המגזין והניסיון להעביר את כל אותן מחשבות שרצות לו בראש בצורה קוהרנטית אל מסך המחשב. את התהליך הזה, שהוא ללא ספק מורכב יותר מכפי שנראה לעין, אנו בהחלט מכירות מקרוב ולכן כיף לקרוא אודותיו מזווית ראייה של אדם אחר.

 

 

 

 

המגזין מאפשר הסתכלות מעניינת בעבודתו של דרור ובתחום החתונות באופן כללי, בעוד הוא חולק איתנו רעיונות ללוקיישנים אופציונליים לצד ניתוח מעמיק יותר של האירועים הנבחרים בהפקתו של דרור מהשנה החולפת ואת התהליך שעבר כדי להגיע לתוצאה הסופית.

 

 

 

גם חובבות הלייף סטייל לבטח תשמחנה לעלעל במגזין, הודות לראיונות כיפיים עם אושיות קולינריה כמו הילה אלפרט ואושיית האופנה ליאורה זק. דרור מספר לנו שעבורו זו הייתה הזדמנות פז לאגד תחת קורת גג אחת את כל אנשי המקצוע שבהם הוא מאמין ואוהב, לצד האפשרות להכיר מקרוב כאלה שתמיד העריך. למרות שכבר יצא לנו להכיר, גם מקרוב, את עבודותיו של דרור, העלעול במגזין הרגיש כמו הזדמנות לקבל הצצה אל מאחורי הקלעים לאיש שהטביע את המשפט "שומע, חושב ועושה"- ומעבר לכך, מדובר בחומר קריאה כיפי לצד הקפה ולפעמים זה כל מה שצריך כדי ליהנות מאחר צהריים מושלם, בדיוק כמו שזה שמצפה לנו כעת.

 

 

המגזין כבר נוסף לרשימת המועדפים שלנו והחיפוש הוירטואלי אחר השראות ורעיונות חדשים תמיד נמשך...

 

קרדיטים

 

קונספט וכתיבה: דרור גולן

עיצוב: אילה לינב

צילום: אסף רביבו SOLANCE

 

מאת:כלות אורבניות