חוזרים לעתיד בחתונה של יעל ומגן

17.11.16

מעריצי סדרת סרטי הקאלט "בחזרה לעתיד", המתינו בכיליון עיניים ל-21.10.15, התאריך שבו מרטי מקפליי ודוק בראון נוחתים בעתיד - בסרט השני בסדרה. באותו היום התקיימו בעולם חגיגות לכבוד "יום בחזרה לעתיד", אבל אנחנו רוצות להתמקד בחגיגה אחת, מיוחדת במינה, שהתרחשה כדי לציין את האיחוד הרומנטי של יעל ומגן.

 

gallery30

 

gallery21

 

gallery31

הם הכירו בבית קפה שכונתי בירושלים, בזמן שהיו סטודנטים בעברית. מגן ישב שם עם חבר שזיהה את יעל כמכרה של חברה אחרת והשיחה התגלגלה. כשני מושבניקים מאזור הדרום, הבנים התלהבו מהעובדה שהיא זו שהקליטה את האזעקה "צבע אדום" במהלך שירותה הצבאי בגלי צה"ל. אחרי הפגישה הרנדומלית הזו יעל ומגן המשיכו להיתקל אחד בשניה באקראי ברחבי ירושלים ולבסוף נהיו ידידים.

 

gallery27

 

gallery19

 

gallery18

הידידות, כמו שכבר הבנתן, צמחה לאהבה גדולה והשניים יחד כבר 7 שנים. הצעת הנישואין הגיעה לפני שנתיים, בסופם של 21 ימים של הליכה בטרק שסובב את האנאפורנה בנפאל. הם ישבו לבדם על ספסל והשקיפו על רכס הרי ההימלאיה המושלגים, כשמגן ירד על ברך אחת והציע לה להתחתן איתו באמצעות טבעת שאילתר במקום מנייר האלומיניום שעטף את הסנדביצ'ים שלהם (לדבריה, לא היה לו סיכוי להחביא ממנה טבעת 'אמיתית' באותו טיול). היא השיבה בחיוב והם התחילו בשלב התכנונים.

 

gallery17

 

gallery16

 

gallery15

במהרה הם גילו שהם לא נהנים מתהליך תכנון החתונה, עד כדי כך שהם כבר שקלו לוותר. אבל אז הם הבינו שיש להם הזדמנות להרים חתונת קונספט מטריפה, שתיערך ב-21.10.15, כאמור - היום בו דוק ומרטי נוחתים ב"עתיד". בתור מעריצים של הסרט - הם לא יכולים היו לוותר על ההזדמנות החד פעמית הזו ויעל נכנסה למה שהיא מגדיר כ"אטרף הפקתי".

 

gallery14

 

gallery13

 

gallery12

ברגע שהוחלט שהולכים על חתונת קונספט, הכלה שלנו ידעה שהאירוע חייב להיות כמה שיותר נאמן למקור ובפרט - לנשף הפיפטיז שמתקיים בסרט. בני הזוג ביקשו מהאורחים שלהם להגיע בלוק פיפטזי מיוחד, העיצוב כולו נעשה ברוח שנות החמישים והסרט עצמו ואלמנטים מתוכו כיכבו בכל רובד של החתונה - החל מהלוק של החתן והכלה, דרך המיתוג ועד מספרי השולחנות, כל החתונה כולה נותרה נאמנה לרוח הסרט.

 

gallery10

 

gallery9

 

gallery8

בחתונה כיכבו שלוש תמות מרכזיות: אולם דיינר פיפטיזי שכלל ספות אדומות, תקליטים ישנים ומעמדי תקליטים, מפות משובצות ובקבוקי קטשופ וחרדל על השולחנות; אולם הנשף - שעוצב בדיוק כמו אולם הנשף "קסם מתחת לים" בסרט; ואזור החופה שהיה לבן ונקי וכלל פרחים ודגלונים.

 

gallery7

 

gallery4

להשלמת האווירה נתלו במקום פלאיירים ברוח הסרט, שלט "ברוכים הבאים להיל ואלי" (העיירה בה מתרחש הסרט), המלצרים לבשו שלייקעס וכובעי סודה מנייר, קפסולת זמן שעוצבה כמו קופסת הפלוטוניום בסרט (ובה האורחים נתבקשו לכתוב ברכות לזוג שיעל ומגן יהיו בעוד 30 שנה) ולקינוח - להקה חיה ניגנה קאברים לשירי התקופה (כולל, כמובן, ג'וני בי גוד). בנוסף, בני הזוג הלבישו שני חברים כמו מרטי ודוק והם פרצו לרחבה כדי לעשות שמח בזמן הריקודים.

 

gallery11

 

gallery3

 

gallery25

החתונה של יעל ומגן היתה חתונה קטנה (200 אורחים), צמחונית והפוכה, שהתקיימה - שימו לב - בתוך האוניברסיטה העברית. יחד עם הקונספט המיוחד, אתן חייבות להודות שמדובר בחתונה לא שגרתית ומגניבה במיוחד.

 

gallery22

 

gallery24

 

gallery32

אז תודה לכם, יעל ומגן - על כך שפיניתם לנו מקום בדולוריאן וחלקתם איתנו את החתונה המהממת שלכם. אנחנו מאחלות לכם הרבה אושר ושמחה בהמשך הדרך :)

 

gallery2 

קרדיטים
צילום סטילס: בן קלמר
צילום וידאו: גיתאי סילבר
מקום האירוע: בית בלגיה, האוניברסיטה העברית
הפקה: נטע פרנק
עיצוב: אגתה עיצוב אירועים
קייטרינג: סזאן
מוסיקה: להקת פריצת דיסק + דיג'יי נעה ארגוב
שמלה: מורי לי, נקנתה בלונדון
איפור ושיער: דפנה בר-אל
נעלי כלה: נקנו בלונדון
נעלי חתן: אול סטאר
הזמנות/מיתוג: אולגה גטמינסקי
חליפת חתן: תפירה אישית בהודו
עורך טקס: הרב לוי קלמן
קרדיטים נוספים: עוגה - שלומית טואף ינון

Save

מאת:כלות אורבניות