חג של השראה

08.04.11

 

‎כפי שכבר יצא לכן לראות, אנחנו מאוד אוהבות את חג השבועות! היום, הגיע הזמן להיפרד ממנו לשלום באופן רשמי, ולחכות בכיליון עיניים עד לפעם הבאה בה הוא יבוא לבקר.

 

חשבנו על הדרך האולטימטיבית כיצד אומרים לחג שכזה "להתראות", ולפתע פתאום נחתה עלינו התשובה. החלטנו לפנק אתכן בשלל לוחות השראה שיצרנו ממש עבוריכן. הלוחות הללו מצליחים לשלב בתוכם את הגוון הלבנבן, השמנתי והאהוב עם שילוב של צבעים נוספים בכל פעם מחדש. ביחד, נוצרה לה הרמוניה מושלמת ששבתה גם אותנו בסיומו של התהליך...

 

טיפאני פיץ'

 

ולמה משמשים לוחות ההשראה? לכל דבר, פשוט כך! כשהכנו אותם, חשבנו כמובן עליכן! אספנו תמונות יפות בצבעים מתאימים, ואחר-כך חשבנו כיצד היינו לוקחות את כל אחת ואחת מפלטות הצבעים שיצרנו והופכות אותה לחגיגה שלמה.

 

קרם דה לה קרם

 

החגיגה הזאת, עליה אנחנו מדברות, יכולה לבוא לידי ביטוי בכל דבר: החל מההזמנות, העיצוב הכולל בחתונה, סידורי הפרחים, גוון השמלה, זר הכלה, אקססוריז לחתן ולכלה ועד למסיבת הרווקות. יצרנו עבוריכן חלונות קטנטנים ומעוררי השראה לעולם מלא בצבע וביופי. אין לנו ספק, שבחירה בפלטה כזאת או אחרת יכולה להפוך את החתונה שלכם לבעלת גוון אישי ניכר.

 

ניחוחות של לבנדר

 

אנו מקוות שכל אחת מכן הצליחה למצוא את לוח ההשראה האהוב עליה ולדמיין קצת כיצד תיראה חתונתה. 

 

סוף עונת התפוזים

 

ואם גם לכן, כלות אורבניות, יש לוחות ומקורות השראה אהובים לחתונה שבדרך, אנו מחכות בכיליון עיניים שתשתפו אותנו בהן. אנחנו תמיד נהנות להביט בעוד ועוד אימג'ים מקסימים שיוצרים את אותו דגדוג בידיים שגורם ליצור, וליצור, וליצור.

 

:The images are taken from*

Green Wedding Shoes, Style Me Pretty, encoreuneminute, realityispink, poppytalk, Oh joy!, snippet & ink, Lunar danse, Inspired by, fycolorpurple, flicker1, flicker2

מאת:כלות אורבניות