חג מואר וממותג

18.12.14

כשאנו חושבות על חנוכה של פעם, של הילדות - עולות בנו קונוטציות של חג נקי מאוד ופשוט, עמוס בהנאות קטנות שעושות טוב: חנוכיה מנצנצת, סופגניות עם ריבה בפנים, סביבונים מקושטים - לא היה דרוש הרבה כדי להעלות חיוך על פנינו והכל היה כל כך נעים!

 

 

 

 

אז נכון, דברים השתנו מאז ואין ספק שבלוטות הטעם שלנו השתדרגו וכיום דרוש משהו אקסטרה כדי להעלות את החיוך הזה על הפנים, אבל הבסיס הפשוט והנקי - הוא תמיד שם ונוספו לו כמה אלמנטים נוספים. החנוכיה הפכה למעוצבת יותר, המילויים בריבה השתנו ועיצוב תופס כעת מקום הרבה יותר משמעותי בההנאה שלנו, אבל היא בבסיסה נותרה כפי שהייתה.

 

 

 

 

מיתוג הדלקת הנרות של קמפרי ולימון, משחק בדיוק על השילוב הזה בין ההנאות העכשוויות שלנו לבין המקום הבסיסי והטוב הזה של פעם - כשהם בחרו לקחת אלמנטים שכולנו מכירים מהחג ולתת להם את הטוויסט הזה שהוא כל כולו קמפרי ולימון, סוג של מתיחת פנים לחג המוכר.

 

 

 

 

כך נוצר לו מיתוג חגיגי עד הפרט האחרון וכשמתבוננים בצורות של הנורות המקשטות אותו - ממש אפשר לדמיין כיצד הנורה כך בדיוק גם נדלקה מעל ראשם של אליאור וברק, בעת שהגו את הקונספט המעולה הזה והעניקו לו פרשנות אישית.

 

 

 

 

אם כבר דיברנו על אור החנוכה, אז האור שלנו נמצא במקום הזה בדיוק, בכוח היצירה של האנשים המוכשרים שמקיפים אותנו ומזינים את הנפש בדיוק כמו שסופגניה נימוחה מזינה את הקיבה.

אז בין אם בוחרים לחגוג את החג בצורה עדכנית ובין אם בוחרים בגרסת האולד סקול החמימה, כל שנותר הוא לאחל לכן פעם נוספת, חג אורים שמח!

 

קרדיטים

 

מיתוג, עיצוב וצילום: קמפרי ולימון

 

מאת:כלות אורבניות