חג חופות שמח

04.10.17

כחלק מרצף החגים הממושך שנוכח בלוח השנה שלנו בשבועות האחרונים, הגיע תורו של אחד מהחגים הכי חתונתיים שקיימים - סוכות. לא, לא התבלבלנו עם אף חג אחר, ומיד נסביר לכן בדיוק מדוע סוכות הפך להיות אחד החגים הכי אהובים עלינו במערכת כלות אורבניות.

 

כחג שהפריט המרכזי בו מורכב ממוטות שעליהם מונח כיסוי שמגיע בדמות עלים שונים המעוטרים בשלל קישוטים צבעוניים ויפים, הרגשנו שמדובר בתמונה מוכרת ואהובה עלינו במיוחד. סוכות וחופות הולכות יד ביד לטעמנו, ומלבד הדמיון הויזואלי ביניהן, העובדה שהן מאכלסות תחתן את האנשים הקרובים והאהובים עלינו ברגע חגיגי הופכת אותן לשילוב מנצח.

 

לכן, החלטנו להיכנע לרצון הבלתי ניתן לשליטה שלנו להיסחף עם רוח החג ואספנו במיוחד לשם כך כמה חופות יפהפיות שמתכתבות באופן מושלם עם חג הסוכות. קבלו את השראה חגיגית במיוחד, מהסוג שרלוונטי גם לכל ימות השנה:

 

*חופות פרחוניות*

 

קישוטי סוכה ממש לא חייבים להגיע בתור קישוטים סטנדרטיים. כל היופי בה זאת העובדה שכל אחד יכול לקשט כאוות נפשו. גם החופה שלכן בדיוק כמו הסוכה, יכולה להתקשט בפרחים צבעוניים או לבנים ולתת את הלוק הסוכתי המהמם שכולנו אוהבות.

 

hupa gallery 2

(צילום: Happy Days)

 

hupa gallery 4

(צילום: עדי פרץ)

 

hupa gallery 11

(צילום: greenweddingshoes)

 

*חופות ירוקות*

 

החופות הבאות לוקחות את הסכך הירוק של הסוכה צעד אחד קדימה. המראה הטבעי הירוק יתן לחופה שלכן את הווייב הפסטורלי שתמיד רציתן.

 

hupa gallery 1

(צילום: עידן חסון)

 

hupa gallery 9

(צילום: צחי שמש)

 

hupa gallery 13

(צילום: Style Me Pretty)

 

*חופות מקושטות*

 

אז כן, גם אנחנו אוהבות לקשט את הסוכה ובכמה שיותר קישוטים צבעוניים ומיוחדים, אז למה שהחופה שלנו תהיה שונה? קחו את זה הכי רחוק שאתן יכולות עם מנורות צבעוניות, גדילים מהממים וזריקות צבע שיפיחו חיים בחופה שלכן.

 

hupa gallery 7

(צילום: Green Wedding Shoes)

 

 

hupa gallery 6

(צילום: Green Wedding Shoes)

 

hupa gallery 15

(צילום: Boards Styleunveiled)

 

hupa gallery 10

(צילום: טלי דברת)

 

*שבילי חופה מקושטים*

 

מי אמר שהקישוטים חייבים להיות דווקא בתוך הסוכה? דמיינו שאתן צועדות לחופה כשגרילנדות מנצנצות או שביל פרחוני לבן מלווה אתכן לרגע המאושר ביותר. נראה טוב לא?

 

hupa gallery 3

(צילום: נועה קדם)

 

hupa gallery 14

(צילום: Style Me Pretty)

 

*סוכות בוהימייניות*

 

זה ממש לא יפתיע אותנו אם נראה בחג הזה יותר ויותר סוכות שמעוצבות בסגנון הבוהימי - חופשי. זה רק טבעי שגם החופות שלנו יקבלו את המראה המהמם הזה.

 

hupa gallery 5

(צילום: דנה בראון ויואב אלון)

 

hupa gallery 8

(צילום: לוז)

 

gallery 10

(צילום: לירון כהן אביב)

 

 

מאת:כלות אורבניות