חגית וגיא, 9.7.14

14.02.15

שידוכים... לרוב השדכנים עושים זאת כאקט של ירייה לאוויר ומתוך הרצון שיהיה לחברים המשותפים שלהם רק טוב ומשם - מה שיקרה יקרה. אז השדכנים של חגית וגיא, היו דווקא משוכנעים שמדובר בחיבור מדויק ועשו הכל כדי שהשניים יכירו, מתוך ההבנה הברורה כי ברגע שזה יקרה - השניים יהיו בלתי נפרדים. לחגית וגיא יש חברים עם חושים מאוד חדים, שהרי הם אכן צדקו ומהרגע שהפגישו בין חגית וגיא, היה ברור לכל וגם לשניהם שזה פשוט הדבר הנכון.

 

 

 

 

 

 

 

 

בתור חובבי טבע ופשטות, כשניתנה לחגית וגיא ההזדמנות לטוס לאתיופיה למשך חמישה חודשים במסגרת התואר המשותף בו הם למדו - הצמד החליט לחבק את ההזדמנות הזו בשתי ידיים ולהפוך אותה לחוויה אישית וזוגית מפתחת ומיוחדת. במהלך תקופת השהות שלהם, השניים עבדו עם ארגונים מקומיים ונשבו בקסמיה של אפריקה וכמובן גם אחד בשניה. עם חזרתם ארצה אימצו השניים כלב ענקי ומתוק, אשר קיבל את השם דאבו (לחם באמהרית) ומשם הדרך אל חתונתם האורבנית הייתה סלולה בהכנות והעלאת זכרונות מהתקופה המיוחדת שעברה עליהם במקום רחוק כל כך.

 

 

 

 

בבוקר חתונתם ליוו את חגית וגיא החברים הטובים וגם מבצע צוק איתן, שהעיר אותם באמצעות אזעקה עזה ואפילו ליווה אותם בדרך לקבלת הפנים באותו הערב. בימים האחרונים יוצא לנו להכיר כמה וכמה זוגות שהתחתנו בצל האירועים ושמנו לב שהמכנה המשותף בין כולם הוא ביכולת לשמור על חיוביות ועל מורל גבוה חרף כל האירועים הקשים שעברו עלינו באותם הימים, גישה שאליה אנו לחלוטין מתחברות!

 

 

 

 

 

  

כיאה לזוג שחובב טבע, גם הבחירה להתחתן בנחלה הרגישה טבעית ושם, מוקפים בבריכה היפה של המקום, בירוק ובסידורי פרחים פסטליים - הפכו חגית וגיא לזוג נשוי, בסיומו של טקס שיוויוני, ייחודי וכזה שמרגיש הכי הם שרק אפשר. חגית וגיא מספרים לנו כי ההירתמות של כל החברים וקרובי המשפחה להכנות לאירוע, במיוחד על רקע המבצע הצבאי - פשוט גרמו לזוג להתאהב ולהעריך אותם מחדש והרי זוהי המטרה של החתונה האורבנית, מפגן של אהבה ועזרה הדדית.

 

 

 

 

 

כדי לחתום את הערב, חילקו חגית וגיא קקטוסים של סדנת השקמים, דרך מצוינת להעניק מתנה יפה וגם לתרום לקהילה, מטרה חשובה בחייהם של בני הזוג שלנו ביחד ובנפרד, מה שגרם לנו להתאהב בהם אפילו יותר.

 

 

חגית וגיא היקרים, החברים שלכם ללא ספק ידעו מה הם עושים! היה לנו העונג להכיר זוג מיוחד כמוכם!

 

קרדיטים

 

מקום האירוע והפקה: הנחלה

עיצוב ובר: הנחלה ובני הזוג
קייטרינג: עלי דפנה

מוסיקה: גל כדן-לסה פסה
צילום סטילס: אורי מרשנסקי
צילום וידאו: אורי ותמר
שמלה, איפור ועיצוב שיער: אוה על קנרש
טבעות: מלצר-ירושלים
נעלי כלה: רוני קנטור
נעלי חתן: אוריג'ינל
תכשיטים: סבתא
הזמנות / מיתוג: Little Shine
חליפת חתן: זארה
עורך טכס: רב קונסרבטיבי, אהוד בנדל
מתנות לאורחים: קקטוסים קטנים אשר מהווים תרומה לארגון "סדנת שקמים" העוסק בפיתוח כלים תעסוקתיים וחברתים לאנשים עם צרכים מיוחדים
מתוקים: עלי דפנה

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)