חגיגות יום הנישואין של יעל ושלז

26.02.15

בבלוג-מגזין שלנו אנו עוסקות רבות בתהליך ההכנות לקראת האירוע: צילומי הזוגיות, בחירת השמלה, הצילומים המקדימים - ובעצם כל הבחירות הקטנות שמעניקות ליום האירוע את אופיו וגורמות לו להיצרב עמוק בזיכרון שלנו. אך מה קורה עם הכלות לאחר שהערב הזה חולף לו במהרה? עם הגעגועים והרצון לשחזר את הרגע? הבחירות הקטנות שנעשו ואולי היו מתבצעות בצורה שונה בדיעבד?

 

יעל שלייזינגר, מהצמד של הבלוג "אי-שם", מודה שהיום במבט לאחור, את כל הבחירות הייתה משנה פרט לבחירה עם מי להתחתן כמובן: הלא מדובר בשלז, בן זוגה. במקום להשאיר את התהיות הללו באוויר, היא החליטה לנקוט במעשה ולשחזר תמונה מפורסמת של אמה מיום חתונתה, יושבת על ספסל לצד החתן האורבני שלה, אביה של יעל - משלבים ידיים וסמוקי לחיים. מדובר למעשה בסגירת מעגל כפולה ומכופלת עבור בני הזוג, שהרי את התמונה הזו הם היטיבו לשחזר גם ביום החתונה עצמו.

 

 

 

 

חמושה בחצאית בלרינה יפה ובשותפה השניה לחייה ולבלוג - יעל דראל שעמדה מאחורי המצלמה, שמה יעל את פעמיה לכיוון המקום בו התחתנה. שם, בעודה יושבת על הספסל עם שלז, גמרה ההחלטה בליבה כי הצילומים הללו יהפכו מעתה והלאה למסורת קבועה, שתעניק לה את האפשרות להפוך בכל פעם כזו לכלה שהיא רוצה להיות ולהרגיש באותה שנה.

 

 

 

 

 

 

אמנם הספסל הפעם המתין לבני הזוג בנסיבות קצת שונות ומתוך הידיעה שאין אירוע המחכה להם בסיומם של הצילומים - אך בכל זאת הייתה בו תחושה מוכרת, תחושה שהוא שלהם. 

 

 

 

 

אז חוץ מהאפשרות ליצור מזכרת חדשה שתצורף לאלבום המשפחתי, זו גם הזדמנות מעולה עבורכן - כלות יקרות שלנו - ליהנות מן הרגע שוב ושוב, כי מי אמר שצילומים מיוחדים שמורים רק לזוגות לפני החתונה?

 

 

 

קרדיטים

 

קונספט וסטיילינג: יעל שלייזינגר

צילום: יעל דראל

חצאית: שיר קולטון

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: