חגיגה של אהבה

21.08.16

אנחנו אוהבות לכתוב על סיפורי אהבה קסומים שבהם מהרגע הראשון לא היה לבני הזוג ספק שהנה הם מצאו את החצי השני שלהם, אבל אנחנו אפילו אוהבות יותר סיפורים שמתחילים בצורה קצת פחות חלקה - ונגמרים בדרך הטובה ביותר (כלומר בחתונה אורבנית מושלמת).

 

haim gallery 1

 

haim gallery 2

 

haim gallery 3

 

לפני שלוש וחצי שנים הצטלבו הדרכים של אלעד וחיים באתר הכרויות. למרות שהיה חיבור מיידי, ההתחלה לא היתה פשוטה וכללה פחד מחוייבות וחילוקי דעות באשר למערכת היחסים ההולכת ונרקמת שלהם.

 

haim gallery 4

 

haim gallery 5

 

haim gallery 6

 

למרות זאת, בני הזוג המקסימים האלה סיפרו לנו שלאורך כל הדרך הם ידעו שהם רוצים להיות זה עם זה ולהקים יחד משפחה גאה בישראל. בתחילת הקשר היה זה אלעד שדיבר על חתונה ובהמשך דווקא חיים (שחזר בשאלה) הוא זה שדיבר יותר על מיסוד הקשר, בטענה הכל כך נכונה שגם לגאים מגיע לחגוג את אהבתם בדומה לכל זוג אחר.

 

haim gallery 7

 

haim gallery 8

 

haim gallery 9

 

haim gallery 10

 

הצעת הנישואין הגיעה בערב נעים על בטן מלאה, אחרי שהשניים סעדו במסעדת שף. מיד כשנאמרה התשובה החיובית המיוחלת, הם החלו בתכנון החתונה. באופן סימבולי - למרות שלא התכוונו - התאריך הנבחר (יום רביעי ה-1.6.16, תודו שזה תאריך מהמם) נפל בעיצמו של שבוע הגאווה.

 

haim gallery 11

 

haim gallery 12

 

haim gallery 14

 

haim gallery 15

 

כבר אמרנו שהדרך של חיים ואלעד היתה מעט פתלתלה וככה יצא שלמרות שהחתונה כולה היתה כבר סגורה, בדקה ה-90 - מסיבות שלא היו תלויות בהם - בני הזוג נאלצו להעביר את האירוע ללוקיישן אחר. בהתחלה הם קצת נלחצו (לא יודעות מה איתכן, אבל אנחנו היינו חוטפות התקף חרדה), אבל אז החליטו להפוך את הלימון ללימונדה: האירוע כולו נדד לשבע, המקום המושלם לחתונה אורבנית מושקעת.

 

haim gallery 16

 

haim gallery 17

 

haim gallery 18

 

haim gallery 19

 

haim gallery 20

 

כמו שאתן יכולות לראות, התוצאה היתה מושלמת וכל האורחים נהנו לחגוג עם חיים ואלעד את האהבה המקסימה שלהם. אם כל זה לא מספיק מרגש ומלחיץ יומיים לפני החתונה הוצע לאלעד קידום בעבודה, שכולל רילוקיישן לאמסטרדם - הצעה עליה בני הזוג התבקשו לענות תוך שבוע. בדומה להצעת הנישואין, גם הפעם התשובה שניתנה היתה חיובית וכעת הם עומדים לקראת דרך חדשה, משותפת ומרגשת.

 

haim gallery 21

 

haim gallery 22

 

haim gallery 22

 

בדרך כלל אנחנו מסיימות בברכות חמות מכל הלב לבני הזוג שמתארחים אצלנו. הפעם נסיים דווקא במסר שחיים ואלעד ביקשו מאיתנו להעביר: "צאו לחגוג את האהבה שלכם! אהבה שמגיעה בכל מיני צבעים, גוונים ומינים. החיים קצרים, אז אל תשכחו תמיד לחגוג אותם".

 

haim gallery 25

 

haim gallery 23

 

haim gallery 24

 

תודו שגם אתן התרגשתן... מזל טוב חיים ואלעד!

 

haim gallery 27 

 

קרדיטים
מקום האירוע: שבע
עיצוב: פרחי יסמין
מוסיקה: פונגי
צילום סטילס: אפרת ציון
עורך טקס: ניר גוטליב
חוויות: עמדת פולארויד - Pick My Face, בלונים ברחבה - אסי כהן

מאת:כלות אורבניות