חגיגה של אהבה: החתונה של דפי ואבי

10.04.16

גם מבלי שנכתוב מילה אחת, מספיקה הצצה קטנה בתמונות של דפי ואבי כדי להבין שמדובר בזוג מאוד מיוחד ובעל המון שמחת חיים. הם הכירו אחד את השנייה בתוך קהילה תל אביבית ששמה "מהפכה של אהבה" - קבוצה שעברה יחד תהליך רוחני ואקטיביסטי - ולאחר שלוש שנים יחד, אבי הציע לדפי נישואין. כמו שאתן בטח מבינות, הצעת הנישואין היתה גם היא מיוחדת במינה ונערכה על הבמה בפסטיבל שנקרא "צלילים מרפאים של שירה מקודשת" - רגע לאחר קבלת שבת. אחרי שדפי אמרה כן - הם החלו לתכנן את החתונה שלהם.

 

ריקוד חתונה 

 

חתונה

 

חתונה

 

חתן וכלה

 

חתונה

 

חתן וכלה

 

עיצוב חתונה

 

חתונה

 

דפי היא פסיכולוגית ילדים קלינית שעובדת בגן של ילדים אוטיסטיים ואבי הוא גנן בגן ילדים אנתרופוסופי - מה שבהחלט גורם לנו לקנא בילדיהם לעתיד - שמסתבר שיתחילו להגיע ממש בקרוב: התרגשנו לגלות שבימים אלה דפי ואבי מצפים לילד/ה ראשונ/ה.

דפי ואבי מעידים על עצמם כמי שמאמינים בנתינה והפצה של טוב בעולם. על אף שהיא מגיעה מבית חילוני והוא מגיע מבית דתי, פילוסופיית החיים שלהם מאפשרת להם למצוא את האמצע וכך היה גם בחתונה: את הזוג חיתן רב מארגון צהר, שאיפשר נגינה של ההרכב "אורות" ואף קיום טקס שבע ברכות אלטרנטיבי שבו שבעה חברים ובני משפחה בירכו את הזוג בשבעה ערכים שהם בחרו יחד.

 

 חתן וכלה

 

 שמלת חתונה

רחבת ריקודים

 

ריקוד חתונה

 

ריקוד חתונה

 

דפי מספרת שהחברים והמשפחות הכינו להם בהפתעה חופה מרגשת ומלאה ברכות. נוסף על כך, החברים והמשפחות הפתיעו את הזוג בריקוד פלאש מוב מושקע שכלל את האורחים כולם (בדיעבד הם גילו שהאורחים קיבלו סרטון הדרכה עם הריקוד והשיר, כדי שיוכלו להתאמן מבעוד מועד).

הלוקיישן שנבחר לארח את חתונתם המיוחדת הוא יער בן שמן. על אף שהחגיגה נפלה על צהרי יום שישי שרבי - החום לא עצר את האורחים מליהנות, לשמוח ולחגוג. לזוג היה חשוב להכין הרבה דברים לחתונה בעצמם ודפי סיפרה לנו שבעזרתה של חברה בשם רותם נאווי (שגם עיצבה ותפרה את השמלה הנוספת של הכלה), הוכנו המון קישוטים והפתעות לאורחים.

 

ריקוד חתן כלה

 

חתונה 

 

ריקוד חתונה

 

מאחר והשניים מקפידים על אורח חיים טבעוני - גם הקייטרינג שנבחר לאירוע היה טבעוני למהדרין, מה שלא הפריע לאורחים להחמיא על האוכל. את האירוע חתמו כלל המשתתפים במעגל אהבה וחיבוק קבוצתי. בהתאמה מושלמת לפילוסופיית החיים שלהם, דפי ואבי בחרו לתרום חלק מכספי החתונה למספר עמותות שונות.

 

חתונה 

 

ריקוד חתן כלה  

 

התרגשנו מהתמונות שלכם ומפילוסופיית החיים הכה חיובית שאימצתם. אנחנו מאחלות לכם להמשיך להרבות אהבה בעולם ולגדל את ילדכם בנחת ושמחה!

 

קרדיטים:

מקום האירוע: צל הדומים נאות קדומים
הפקה: מפיק מטעם צל הדומים
עיצוב: מעצבת מטעם צל הדומים. עיקר הדברים הוכנו בידי בני הזוג
קייטרינג: טבעוני של צל הדומים
מוסיקה: PNB Music
בר: של צל הדומים
צילום סטילס: חן ראובן . צלם שני: יוסי גמזו
צילום וידאו: סינמטיק בנד
שמלה: אניה פליט (שמלה ראשונה) רותם נאווי (שמלה שניה)
איפור ועיצוב שיער: מיכל לסמן
טבעות: בטבעת זו
נעלי כלה: נעלי קטלינה
תכשיטים: תכשיטי מלכה - Malka Jewelry
הזמנות / מיתוג: בני הזוג עיצבו בעצמם
אקססוריז: זר לראש של fleurenitna
חליפת חתן: פשתן - בגדים טבעיים לחתנים של שירה קורן
עורך טכס: צהר
חוויות: הרכב אורות ניגן בחופה וערך מעגל נשים ומעגל גברים לפני הטקס, עמדת שזירה של צל הדומים, סמייל בוקס-תא צילומים
DIY: זרעים במתנה לאורחים, בועות סבון ביחד עם מספר השולחן, בועות סבון גדולות למבוגרים וילדים עם עמיחי מ" pele bubbles - בועות והפתעות", מניפות לחופה.
מתנות לאורחים: שקית עם זרעי אהבה
קרדיטים נוספים: חופה שהחברים והמשפחה הכינו בהפתעה. פלאש מוב שהכינו לזוג בהפתעה

 

 

מאת:כלות אורבניות