חגיגה צהובה בגן ורדים

06.06.16

 

אם תשאלו כל מעצב ומעצבת, הם יספרו לכן שצהוב הוא צבע של אנרגיה, אור ואושר. אולי בגלל זה השולחן המשגע שלפניכן - בעיצוב סטודיו ציפורות ובצילומו המואר ומלא החיים של תומר לשר העלה לנו חיוך כזה גדול ועשה לנו חשק לצאת למסע אביבי בכפרים טוסקניים קטנים.

 

תומר לשר גן ורדים

 

תומר לשר גן ורדים

 

לפניכן מונחת דוגמה מושלמת לאיך מעוררים עיצוב הגרפי לחיים; במקרה הזה, הלימונים המצוירים מככבים על הכרטיסים האישיים והשולחניים ואילו הלימונים האמיתיים מככבים גם במרכז השולחן וגם באקווריום לימונדה גדול - הברקה נהדרת שקושרת את כל הפרטים יחד.

 

tomer gallery 3

 

שילוב הצבעים כחול-ירוק-צהוב אמנם מעט נועז, אבל מוכיח עצמו כמוצלח: כחול וצהוב הם צבעים מנוגדים שמדגישים זה את זה ואילו ירוק הוא צבע הביניים שנוצר כשמערבבים אותם יחד. הבחירה לשלב ירק רב בשולחן היא לא רק טרנדית אלא גם מעניקה לצבעוניות העזה בדיוק את הריכוך שהיא זקוקה לו.

 

tomer gallery 4

 

tomer gallery 5

 

שימו לב לשולחן הכפרי החשוף - שמעניק עוד טקסטורה לעיצוב, ממשיך את הקו הכפרי והאביבי של השולחן כולו ומהווה ברקע מושלם לבקבוקי הזכוכית והנרות הלבנים הארוכים. אנחנו אוהבות את הדרך שבה הירק "זולג" גם אל הכסאות, פרט קטן שעושה הבדל גדול.

 

tomer gallery 6

 

tomer gallery 7

 

tomer gallery 8

 

השולחן עצמו מוקם בחצר היפה של גן ורדים ומעליו נתלו עששיות לבנות מקסימות, שמתכתבות היטב עם הכסאות ועם עגלת הברזל הלבנה שניצבת לצד השולחן. תיבת העץ בעיצוב המחוספס מוסיפה עוד עניין ותורמת למשחקי הגובה שמלווים את העין כשמביטים בשולחן.

והפריימים המושלמים? הם לוכדים את כל היופי הזה בצורה מעוררת התפעלות.

 

tomer gallery 9

 

tomer gallery 10

 

tomer gallery 11

 

tomer gallery 13

 

tomer gallery 14

 

tomer gallery 16

 

tomer gallery 17

 

אנחנו לא יודעות מה איתכן, אבל לנו השולחן הזה עושה חשק לתפוס כוס לימונדה קרה ומרעננת וללגום אותה בנחת מתחת איזה עץ. אם לא בטוסקנה - אז בחצר של גן ורדים, שהיא לגמרי הדבר הטוב הבא.

 

 

קרדיטים

עיצוב: סטודיו ציפורות
צילום: תומר לשר
לוקיישן: גן ורדים

 

מאת:כלות אורבניות