חגיגה יוונית בלב הכרם

12.01.17

הזוג שמתארח אצלנו היום חב את הקשר שלו לחברה משותפת שממש התעקשה שייפגשו - ומזל שכך; הכירו את טלי ואור המקסימים, מושבניק וקיבוצניקית שהכירו בדיוק כשכל אחד מהם סיים את שירותו הצבאי.

 

הם נפגשו בדיוק בשלב שבו הם תכננו - כל אחד לחוד - את הטיול הגדול שאחרי הצבא וכך, אחרי 8 חודשי זוגיות הם החליטו בכל זאת לטוס לטיולים הנפרדים שלהם, הוא עם חבר לאפריקה והיא עם החברה שגם שידכה ביניהם - לדרום אמריקה.

 

מקץ 5 חודשי טיול היא הצטרפה לטיול שלו באפריקה ו-7 שנים אחר כך, כלומר ממש עכשיו, הנה הם מככבים כאן אצלנו עם חתונה מהממת.

 

gallery 1

 

gallery 2

 

gallery 3(1)

 

gallery 3

 

gallery 5

 

צמה לכלה

 

כמו שכבר הבנתן, הקשר שלהם הוא מאוד טבעי וזורם ולכן ההחלטה להתחתן היתה החלטה משותפת, ללא הצעת נישואין גרנדיוזית. מאחר ואור ידע שטלי תהיה בררנית עם הטבעת - הם בחרו יחד טבעת ששניהם מאוד אהבו.

 

טלי ואור החמודים החליטו ליצור שוויון במנהג שכולנו מכירות: מאחר ונהוג שהכלה לא מראה לחתן את השמלה לפני החתונה, אור החליט לחשוף את האאוטפיט שלו בפני הכלה רק ברגע המפגש שלהם כחתן וכלה. לדבריהם, זה הפך את הרגע למרגש עוד יותר ותראו מה זה - במקרה יצא שצבע הנעליים שלה תאם לצבע המכנסיים שלו.

 

gallery 7

 

gallery 8

 

gallery 9

 

כשהגיע הזמן לתכנן את החתונה, הם ידעו שהם רוצים חתונת שישי בצהריים שתיערך בטבע (מושבניק וקיבוצניקית, זוכרות?) והלוקיישן הנבחר היה כרם במרכז הארץ. האווירה בה חשקו בצילומי הזוגיות שלהם הייתה זהה לזו של החתונה עצמה, ולכן, בחרו לערוך את הצילומים בחיק הטבע, בין פרדסים, חורש, צמחיה ובעיקר הרבה-הרבה ירוק.

 

gallery 10

 

gallery 11

 

gallery 12

 

gallery 13

 

על העיצוב הופקדו Bloom | בלום ומאחר והכלה שלנו חצי יווניה - וגם בגלל שבני הזוג מאוד מתחברים לסגנון - הוחלט ללכת על חתונה בסגנון יווני. יחד עם המעצבים הזוג בחר את הספקים, כשהיא מופקדת על העיצוב והסגנון ואילו הוא מכתיב את הטון בתחומי המוזיקה והאלכוהול. 

 

הוייב היווני התבטא באופן טבעי בעיקר בשילוב הצבעים כחול ולבן בעיצוב השולחנות והעמדות סביבן, עם נגיעות צהבהבות שהגיעו בדמות פרחים ולימונים במרכזי השולחן, שהזכירו לנו קרן שמש בחופי איי יוון. 

 

gallery 14

 

gallery 17

 

gallery 18

 

gallery 19

 

gallery 20(1)

 

gallery 20

 

מלבד הצבעוניות היוונית שאפיינה את האירוע, את אווירת החופש שהתבטאה באופן מובהק בעיצוב יצרו מספר אלמנטים. דגלונים צבעוניים שקשטו אזור השולחנות, עמדת כובעים לבנים ומניפות, צמחי תבלין במרכזי השולחן שמתוכם בצבצו שלטים עם מילים ביוונית, שנתנו את הטאץ׳ המדוייק ליצירת הרמוניית צבעים מעודנת וקלילה שתאמה בדיוק לקונספט.

 

gallery 15

 

gallery 16

 

שתי החלטות חשובות נוספות שהם לקחו היו א. ללכת על חתונה הפוכה, כדי לאפשר לאורחים להגיע אל הטקס שבעים ומרוצים ו-ב. להפוך את הטקס, שערך חבר קרוב, לאישי מאוד באמצעות טקסטים שהקריאו זה לזו וזו לזה.

 

gallery 22

 

gallery 23

 

gallery 24

 

gallery 21

 

לדבריהם יום החתונה שלהם היה מושלם והם חלקו איתנו בשורה ממש מרגשת: בימים אלה טלי ואור מצפים לבן בכור שיוולד בתחילת האביב! יותר מזה, באמת שלא יכולנו לאחל לכם, זוג יקר אז נסתפק באיחולי אושר, אהבה והמון נחת בחיים הזוגיים והמשפחתיים החדשים שלכם.

 

קרדיטים

 

צילום סטילס: לוז
מקום האירוע: כרם ענבים במרכז הארץ
הפקה ועיצוב: Bloom | בלום 

קייטרינג: ארטישוק
מוסיקה: עומר ענבר, דארוויש
בר: קווליטה
שמלה: פלורה
איפור ושיער: איילה חיימוב
טבעות: מיכל זגורי
נעלי כלה: טאשה
חליפה ונעלי חתן: דורון אשכנזי
תכשיטים: עגילים - אמא של הכלה. צמידים- סבתא של הכלה
הזמנות/מיתוג: הזמנות - גלעד מלנקי, מיתוג - Bloom | בלום
אקססוריז: זר כלה- טל שרון (חברה). פרחים לשיער- קסם בר
עורך טכס: יפתח פפרמן (חבר שלנו)
חוויות: דארוויש
מתוקים: ארטישוק
מתנות לאורחים: מגנטים- חן, לאיציק בן דוסא
קרדיטים נוספים: שמלה שנייה - יאנגה

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)