זמן למגזין: Lovely

20.06.13

 

כשזה נוגע להשראה, אנחנו אף פעם לא יודעות שובע… כאלה אנחנו. ספרים, מגזינים, בלוגים, אתרי קניות - כל אחד ואחד מהם מסייע לנו באיסוף רעיונות ובהגשמת חלומות. לכן, תארו לעצמיכן עד כמה התרגשנו כשגילינו מגזין חתונות וירטואלי חדש בשם "Lovely", המגיע אלינו היישר מאוסטרליה ומאפשר לנו ללקט פיסות מידע קסומות אפילו מבלי לצאת מהבית!

 

 

צילום: צילום מסך

 

כשחשבנו על הסיבה האמיתית שבגללה התאהבנו במגזין מהר מאוד הבנו את התשובה לכך: מדובר במגזין שנוגע בכל ההיבטים השונים הכרוכים בארגון חתונה, תוך התייחסות ברורה לטרנדים ולמגמות משתנות. נוסף לכך, המגזין אף הצליח להפתיע אותנו בנגיעות שלא בהכרח קשורות באופן מובהק רק בחתן או בכלה כמו עיצוב הבית, בגדים לאורחים, שמלות למלוות, ומסתבר שהוא ממשיך לחדש כל העת, בדיוק כמו שהיינו מצפות מכל מגזין משובח.

 

 

צילום: צילום מסך

 

בכל גיליון של המגזין תפגשו בהזמנות, בחתונות אמיתיות, בלוחות השראה, באקססוריז ועוד. בגיזרת האירועים האמיתיים, עם סיום הצגתו של כל אירוע תמצאו רשימת קרדיטים מלאה (המכונה "Style Guide") ועמוד נוסף (המכונה "Get The Look") אשר יחשוף בפניכן מספר פריטים, חלקם זהים וחלקם דומים לאלה בהן נתקלתן באירוע הספציפי, כך שמי שרוצה לשחזר אותו בעצמה תדע מיד לאן לפנות וכיצד להתחיל.

 

 

צילום: צילום מסך

 

ומה הביא עימו הגיליון החדש שיצא לא מכבר? הרבה דברים טובים, אך לפני הכול שימו לב כי מדובר במגזין אוסטרלי ולכן עונות השנה הפוכות (בדיוק מקבלים שם את פניו של החורף), לא התבלבלתן! בגיליון הנוכחי אהבנו במיוחד את העיצוב בחתונתם של אלקסיס וטראוויס שכלל בין היתר שימוש בנורות פחם באורכים שונים אשר האירו את אחד השולחנות המרכזיים באירוע ותיפקדו כאלמנט עיצובי לכל דבר ועניין. וזוהי באמת רק ההתחלה… כי היה שם עוד כל כך הרבה מה לאהוב.

 

 

צילום: צילום מסך

 

שימו לב שהגיליונות החדשים עולים לאוויר מידי כמה חודשים, בעיקר בפיתחה של עונה חדשה (סתיו, חורף, אביב וקיץ), והקריאה בהם אינה כרוכה בתשלום. 

 

רגע לפני שתלחצו על הלינק שיוביל אתכן ישירות אליהם, דאגו לפנות לעצמיכן לפחות שעה אחת שלמה שתאפשר לכן לצלול בכיף היישר אל מעמקי ההשראה! ואל דאגה - אנחנו כבר מצטרפות אליכן גם כן. יש דברים שאנחנו ממש לא מוכנות לפספס…

 

*התמונות בפוסט הינן צילומי מסך של מגזין החתונות הוירטואלי "Lovely".

מאת:כלות אורבניות