זמן השלייקעס

24.10.12

 

חתנים אורבניים, אנו פונות אליכם הפעם בקריאה נרגשת: אם כבר התבקשתם ללבוש חליפה מחוייטת ליום האירוע, אנא וודאו שהחולצה מונחת טיפ טופ ושהמכנסיים יושבים פרפקט. כיצד תוכלו לעשות זאת, אתם בוודאי שואלים? אז יש לנו סוד קטן עבורכם: שלייקעס.

 

צילום: Diedre Lynn Photography

 

אז נכון ששלייקעס מעוררים ברובינו אסוציאציות לימים העליזים של 'אריזה משפחתית' ולסטיב ארקל, אך למעשה, מדובר באביזר חובה עבור כל מי שרוצה שהחליפה האלגנטית שלו תהיה מהודקת ומונחת במקומה. ואפרופו סטיב ארקל - אין שום בושה להודות בכך שהשלייקעס משוועים לכל מי שלובש אותם מראה גיק שיק חביב במיוחד, מהסוג שאנחנו מאוד נוטות לאהוב.

 

 

צילום: Diedre Lynn Photography

 

היתרון הגדול? מאחר שהשלייקעס הם גם אביזר דקורטיבי לכל דבר ועניין, וכזה שיכול ממש לשדרג את החולצה המכופתרת, אין סיבה שתעשו בהם שימוש רק ככלי נסתר אלא אתם מוזמנים להציג אותם לראווה, אפילו בערב האירוע עצמו. המשמעות שאם בחרתם בשלייקעס, תוכלו לוותר כעת על הג'קט המסורתי והכבד לעיתים - פתרון מושלם לעונות הביניים ובייחוד לקיץ הלוהט של ארצינו.

 

צילום: Love is a Big Deal

 

מבחינת תחכום, השלייקעס מוסיפים את אותו הוד והדר לחליפה, כמעט כמו שהג'קט, שכן ניתן להצמיד אליהם סיכת דש צבעונית, לאבזר את החולצה המכופתרת בעניבה או בפפיון (אם כבר תרצו גיק שיק עד הסוף), ואפילו להכניס מטפחת קטנה במידה ובחולצה קיים כיס שימושי.

 

צילום: Jenny Haas

 

אם אכן תחליטו לוותר על הג'קט לטובת השלייקעס, דעו כי לוק הגיק שיק הוא ממש לא האופציה היחידה עבוריכם. מאחר והחולצה והמכנסיים הם הדומיננטיים ביותר מבחינת הגוונים בהופעה, הבחירה בשילובי גוונים שונים "תזרוק" את המראה למחוזות אחרים.

 

צילום: Stirling Photography

 

למה הכוונה? אן תבחרו חולצה בגוון אפור בהיר, עם מכנסיים בצבע אפור כהה, תוכלו ליצור הופעה במראה מתוחכם ומודרני. אם תרצו להכניס טוויסט מעניין להופעה הזו ולשבור את האפור, תוכלו לבחור בשלייקעס צבעוניים וזה כבר ייקח את הלוק למקום אחר (ואופנתי במיוחד).

 

 

צילום: Brandon Werth

 

אם תבחרו בגווני אדמה חמים יותר עבור הופעתכם ואפילו תשלבו בה מגבעת או חגורה עם אבזם - פתאום יתקבל מראה בהשראת קאנטרי שיק. מבחינת סגנונות, האפשרויות נפתחות פתאום עבוריכם ברגע שתבחרו להסיר את הג'קט, שהוא פריט לבוש אלגנטי אך מוגבל יחסית, לטובת השלייקעס האגדיים.

 

צילום: Brandon Kidd

 

צילום: Jessica Claire

 

אנחנו בתור כלות אורבניות, איננו יכולות להתעלם מכך שהשלייקעס עלולים להפוך לאביזר צילום מושלם. משיכה בשלייקעס הוא סמל הפלרטוטים האולטימטיבי, כזה שיכול ליצור אינספור סיטואציות ותמונות מקסימות. ואילו על רחבת הריקודים? גם אז מדובר בתענוג גדול שיגרום לכל הנוכחים לשמוח ולהתגלגל מצחיק, בזמן שהכלה מזמינה את החתן שלה למחול זוגי באמצעות משיכה חצופה בשלייקעס.

 

 

⧓ מי ידע שלאקססורי תמים למראה יש כל כך הרבה שימושים? ⧓

 

The images are taken from: Wedding Chicks, Once Wed, Green Wedding Shoes, Love and Lavender, Brooklyn Bride

מאת:כלות אורבניות ולובה שרגא