זמן הרימון

09.09.13

 

בערב החג נתנו קפיצה קטנה לשוק הקרוב לביתנו והתמוגגנו, פשוט התמוגגנו ממראות דוכני הרימונים שהקיפו אותנו מכל עבר. יש משהו בפרי הזה, בצבע המהפנט שלו ובטעמו המיוחד, שלמרות העבודה הרבה הכרוכה בפירוקו, התוצאה שווה שווה שווה! זוכרות את הרגע הזה שגרגרי הרימון המתוקים הללו מתפצפצים בפה? אז זהו, אז בדיוק נשכחת העבודה כלא היתה ובלוטות הטעם נכנסות לפעולה.

 

  

 

אם תהיתן מדוע אנו מדברות רבות כל כך אודות הפרי הזה שהרי ערב החג כבר חלף לו ועבר, נספר לכן שקרינה ודמיטרי הפתיעו אותנו עם סשן צילומים זוגי אשר נערך בלב ליבו של מטע רימונים, אחד כזה שכמובן היינו חייבות לרוץ ולשתף אתכן בו!

 

 

  

כשהגיע הרגע לתכנן את חתונתם ידעו השניים כי הם יטוסו להתחתן בפראג הקסומה מכיוון שבאותה העיר ממש קיבלה קרינה את הצעת הנישואין שלה. לאחר החתונה הם חזרו לארץ אך החליטו כי הם אינם רוצים לפספס צילומי חתונה שיתרחשו כאן, בביתם, כשעל הדרך יוכלו ליהנות מחוויה בלתי נשכחת של יום חתונה נוסף.

 

  

 

נגלה לכן בשקט בשקט שאת ה-Simsisters, הצלמות אשר תיעדו את הסשן של קרינה ודמיטרי מצאו השניים על גבי דפי הבלוג לאחר חיפושים ארוכים, ארוכים, ארוכים. החיבור היה שם אל מן ההתחלה ואת התוצאות הנפלאות ניתן בקלות רבה לראות בתמונות.

 

  

 

 

כפי שכבר הבחנתן סשן הצילומים נערך במטע רימונים גדוש בפירות כשבמרכזו עמד הזוג שלנו ומסביבו פריטי עיצוב שונים שהעניקו טאץ' נוסף לצילומים: שרפרף תכול, מפת תחרה, פאי רימונים מעשה ידיהן של הצלמות האופות, צנצנות תה מעוטרות בקשים מפוספסים ועוד. חלק גדול מהפריטים הללו הפכו עם תום הצילומים לארוחת בוקר טעימה ממנה נהנו קרינה ודמיטרי שהתחילו את היום הזה בשעת בוקר מוקדמת, מוקדמת מאוד - או ליתר דיוק, 5 בבוקר.

 

 

 

צילום ועיצוב: Simsisters

 

מקוות שניהנתן כמונו מפוסט גדוש ברימונים, בתמונות יפות ובזוג מקסים שעמד במרכזו. ולכם זוג יקר, נאחל המון מזל טוב ונודה לכם על שבחרתם לשתף אותנו ואת כל הכלות האורבניות שלנו! תודה!

מאת:כלות אורבניות
תגיות: