זמן איכות של בנות: מסיבת רווקות

30.09.14

 

מאחורי כל כלה אורבנית עומדת סוללה של חברות טובות, הידועות גם בתור ה-BFF’s: הן תמיד יהיו שם בעבורך, ובעיקר - יתרגשו ביחד איתך לקראת יום החתונה.

 

החברות האלה בדרך-כלל גם אחראיות על ארגון מסיבת הרווקות וחשוב להן להעניק לך קצת ״גוד טיים״ לפני היום המיוחד, כשאת מוקפת בקישוטים יפים, באוכל טעים, בדרינקים שווים ובחברות שכל-כך אוהבות.

 

בקבוצה הסודית שלנו, אתן הכלות משתפות אותנו בחוויות ובתמונות מתוך המסיבות שהיו וחשבנו לעצמינו: ״מדוע שנשמור את כל הטוב הזה לעצמינו? לא ולא, גם לכן מגיע!״. אז החלטנו לשתף אתכן בכמה רעיונות מקסימים שנתקלנו בהם לאחרונה, הנה הם כאן לפניכן!

 

מסיבת הרווקות של גל

כשהבטנו בתמונות מתוך מסיבת הרווקות הזו, פשוט רצינו להיות שם עם גל ועם חברותיה הטובות, כי היה נראה ש״מוי כיף״: בלוני הליום, מוזמנות בלבוש לבן וכוסות מימוזה מזמינות.

 

 

 

 

גם התפריט הקולינרי היה משובח וטרנדי שכן על נייר קראפט במקום מפה, הוצבו מטעמים שווים שהכין בן זוגה של אחת החברות - בשלן מדופלם של ממש.

 

 

התכנית האמנותית של הערב כלל מסאז׳ים, טיפולי מני-פדי שהעניקו הבנות אחת לשנייה ומתנה מרגשת אחת: צנצנת מלאה באבנים, כאשר על כל אבן נכתבה ברכה שהוקדשה לגל.

 

 

עיצוב: דפנה גרבינסקי, מיתוג: שובל שביט, צילום: נטלי רזולאי, שובל שביט וגל רבינוביץ׳

 

מסיבת הרווקות של קרן

למסיבת הרווקות הזו, כמו גם לחתונה האורבנית עצמה, ציפינו בכיליון עיניים מהסיבה הפשוטה שמדובר כאן בצלמת העומדת מאחורי השם WED. FASH. ART, כך שידענו שיש למה לחכות! אז למסיבת הרווקות כולה נקדיש פוסט שלם בקרוב, אך בינתיים היינו חייבות ללקט שלל אלמנטים מתוכה, שמעניקים הרבה השראה.

 

 

 

המסיבה נערכה בביתה של חברה טובה, שם חיכה לקרן ערב בנות מו-שלם שכלל גם מסיבת פיג׳מות אמיתית. הבית כולו התקשט לכבוד המאורע באמצעות פיניאטה (אחד הטרנדים החמים ביותר שיש!), מיתוג מתאים ומסרים מתוקים שנכתבו על גבי לוח של גיר.

 

 

 

הערב החל בטקס הפרשת החלה המרגש והמשיך בהקרנת סרטים, נישנושים וכיף, עד השעות הקטנות של הלילה.

 

 

צילום: קרן לחמן, WED. FASH. ART

 

מסיבת הרווקות של מורן

הפעם אנו ממשיכות עם אווירת הקיץ, אשר לוקחת אותנו אל חוף הים. החברה הטובה שאירגנה את המסיבה, איה, סיפרה לנו כי הדרך הטובה ביותר לרקום חגיגה שכזו, היא להתאים אותה לאופיה של כלת השמחה.

 

 

 

 

מורן הכלה חפצה במסיבת רווקות צנועה ולכן בוקר של חברות בחוף הרגיש כמו הדבר הנכון! לבוקר הזה התלווה תפריט חלבי, סדנת יוגה מרגיעה וכמובן ים כחול, מרגיע ומהפנט.

 

 

עיצוב וצילום: איה

 

כלות יקרות שלנו, גם אתן זכיתן במסיבת הרווקות שחלמתן עליה? שתפו אותנו! אנו בטוחות שכולן כאן ישמחו לשמוע על כך, על מנת לשאוב עוד ועוד השראה מאירוע שכל כולו זמן איכות אמיתי של בנות. יאייי!

 

מאת:כלות אורבניות