וינטאג׳ תל-אביבי בחתונה של דורית ואביב

09.08.17

כשדורית ואביב סיפרו לנו שחיפשו מקום שהאימהות שלהם יגידו: "לא היינו מתחתנות פה בחיים", ידענו שאנחנו עומדות להיכנס לראש של זוג מגניב ומיוחד. את הספקים הם בחרו לפי אנשים שהיה נראה להם שהיו יוצאים איתם לבירה, ושבועיים לפני החתונה החליטו להוסיף עמדת קאפירינייה בבר אחרי שבילו חודש בברזיל. מגניבים, כבר אמרנו?

 

gallery 1

 

gallery 3

 

מתוך הפינצטה שלנו
 

gallery 2

 

אפילו המצאנו משפט שהפך אצלנו במערכת לסימן היכר של הזוג: דורית ואביב, הזוג המגניב שהתחתן בתל אביב. אתן כבר ודאי יכולות לתאר באיזו עיר השניים בחרו לערוך את צילומי הזוגיות שלהם, והם הלכו על כמה מהספוטים של האזורים היפים והמוכרים בה. אם זה על ספסל בשדרות רוטשילד או במבנים וינטאג׳יים ברחבי העיר, דורית ואביב נראו פשוט מצויין.

 

gallery 4

 

gallery 5

 

gallery 6

 

gallery 8

 

gallery 9

 

אנחנו יודעות, אתן מסתכלות על השמלה של דורית ושואלות את עצמכן: ״וואו! כמה פנינים יש על השמלה הזו?" אז גם אנחנו שאלנו ולא נשאיר אתכן במתח: מעל 3 מליון. עכשיו אפשר להמשיך הלאה.

 

בהתאמה, גם הלבוש של אביב היה צריך לעמוד ברף הגבוה שהציבה השמלה. אחרי חודש וחצי של חיפושים מצאו דורית ואביב שלייקס עם כפתורים. הם השלימו את המראה עם עניבה ומטפחת כיס שיקית בצבע בורדו.

 

gallery 7

 

gallery 10

 

מתוך הפינצטה שלנו

 

gallery 11

 

gallery 12

 

ואיך אפשר שלא להיראות מצויין כשאתם יושבים ברכב הכי מגניב שיש? אביב, עם פאות לחיים ארוכות בלוק של אלביס במושב הנהג, ודורית עם שמלת פנינים חד פעמית במראה שנות ה-50 בהוליווד, הביאו איתם סטייל וינטאג׳י לוהט!

 

gallery 13

 

gallery 012

 

השניים נתנו את הטון המיוחד שלהם גם במיתוג של החתונה. הם החליטו להשתמש באינפוגרפיקה בהזמנות שלהם, בפתקיות המתוקות שהיו קשורות לעציצי תבלין כמתנות לאורחים ובדגלים שליוו אותם לחופה.

 

העיצוב המקורי של המקום ישב בול עם הטעם של דורית ואביב: קירות לבנים נתנו הרגשה של בית יחד עם שולחנות וכיסאות עץ ומלא תמונות אומנותיות ומלאות סטייל.

 

gallery 14

 

gallery 15

 

gallery 16

 

gallery 17

 

gallery 18

 

gallery 19

 

gallery 20

 

דורית ואביב תמשיכו להיות שמחים ומאושרים יחד!

 

קרדיטים:

צילום סטילס: LUZ

מקום האירוע: 1947

מוסיקה: אידית אבשלומי

צילום וידאו: יואב פיצ'רסקי

איפור: מאיה אופנהיים

+ קרדיטים נוספים

עיצוב שיער: קוסטה וינו

טבעות: סקאל

נעלי כלה: חנות אזוטרית בסאו פאולו

שמלה: לי גרבנאו

מאת:כלות אורבניות
תגיות: