וייב כפרי עם טאצ' אורבני: החתונה המתוקה של לי ועלאי

23.10.19

מי כמונו מבינות ויודעות עד כמה מבלבל עולם החתונות עשוי להיות עבור מאורסת טרייה שמנסה להבין מי נגד מי בזירה עמוסת הספקים וההחלטות. אם יש משהו שאפשר ללמוד מהזוג שמתארח אצלנו היום, הוא שלגמרי אפשר להרים את חתונת החלומות, גם בלי להתייסר על כל החלטה. הכל עניין של גישה.

gallery 1

gallery 1

gallery 1

gallery 1
לי ועלאי הכירו בנסיבות עצובות - בהלוויית אביו של מכר משותף. אבל השורשים שלהם באותו מקום, שכן שניהם גדלו בזכרון יעקב ולמדו באותו בית ספר. מאחר ועלאי קטן מלי בשנה, היא לא באמת ידעה מי הוא ואותו מפגש עצוב, הביא להיכרות רשמית ראשונה.

gallery 5

מתוך הפינצטה שלנו


gallery 5

gallery 5

gallery 5
כמה ימים לאחר מכן עלאי ערך גישושים בפייסבוק אבל לא שלח הודעה במשך שבועיים. לי לקחה את העניינים לידיים ומשם, כמאמר הקלישאה, הכל כבר היסטוריה וסיפורים לנכדים.

gallery 9

gallery 9

gallery 9
הצעת הנישואין התרחשה בחבל הבאסקים בספרד, ממש במקום בו צולמה סצנה ממשחקי הכס. מה שטוב לחאליסי, טוב גם ללי. השניים לא התמהמהו עם התכנונים והחליטו לתת גז על הארגון. מייד עם החזרה הביתה לאחר ההצעה, הם החלו לראות מקומות פוטנציאליים והמקום השלישי שראו שבה את ליבם ונסגר.

gallery 12

gallery 12

gallery 12

gallery 12
לי אימצה גישה אנטי-בריידזילה בריאה ואחרי ביקור אצל שלוש מעצבות בלבד, בחרה אצל מי תעצב שמלה. היא קיבלה המלצה על מאפרת, הלכה לאיפור ניסיון, אהבה את מה שראתה והחליטה שאין צורך לבדוק עוד ועוד ספקים בתחום. הוייב של השניים היה ברור: אם אוהבים משהו ומתחברים אליו - צריך לסגור אותו ולוותר על הנבירה וההתעסקות האינסופית שזוגות רבים נשאבים אליה. 

gallery 16

gallery 16

gallery 16

gallery 16


עיצוב האירוע השתמש ברקע הירוק, הכפרי והמרהיב של הלוקיישן כקנבס לצייר עליו בצבעי אביב עזים ששולבו בחכמה ובמתינות בסידורי הפרחים על השולחנות, ובשאר פינות חמד קסומות.

gallery 20

gallery 20

gallery 20

gallery 20
הטיפ החשוב ביותר של לי ועלאי לזוגות בשבי התכנון הוא לא לחשוב יותר מדי במידה ומצאתם חיבור וכימיה עם ספק מסוים. אם זה מרגיש נכון - זה כנראה נכון! סגרו את הספק והמשיכו הלאה למשימות הבאות - יש לא מעט כאלה.

gallery 24

gallery 24

gallery 24

gallery 24


קרדיטים:

צילום סטילס: מוסיקה פלוס  - מתן כצמן
מקום האירוע: הקיו בגליל ים
הפקה: מתחתנים בראש שקט - ניר קנטור 
מוסיקה: מוסיקה פלוס - מורן קריב
צילום וידאו: מוסיקה פלוס - איגור מויסטובי

+ קרדיטים נוספים


עיצוב האירוע: דושקה - דניאל אלסברג 
קייטרינג: טעם וצבע
שמלה: פלורה 
איפור ושיער: רוני אבן  
הזמנות / מיתוג: לטקעס - עדי להט 
חליפת חתן: זארה

 

 

מאת:libby@urbanbrides.co.il
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)