ווליום 25

29.08.13

 

מוצרי נייר הם מוצרים מהסוג שתמיד מצליח לרומם את רוחינו ואת זה אתן וודאי כבר יודעות, שכן לא פעם ולא פעמיים אנו מתמוגגות לחלוטין מהזמנות מעוצבות ורצות לשתף אתכן בהן, מהר מהר. מה שאולי אתן עדיין לא יודעות הוא שנוסף לכך, אנו רוכשות חיבה רבה לעיצוב פנים ואם תהיתן אודות הקשר בין מוצרי נייר לתחום זה נאמר לכן שהוא אדוק מאוד. אילו רק היה אפשר, היינו מעטרות את כל קירות ביתינו בהדפסים ובפוסטרים יפים ומעוצבים, אך כאן המקום להזכיר גם לעצמינו שמילת המפתח האמיתית היא "מינונים" ורצוי שיהיו אלה בריאים.

 

 

ומדוע אנו מספרות לכן על ההתמכרות שלנו להדפסים גרפיים? הסיבה לכך נעוצה בחנות האטסי המקסימה הזאת, שנקראת בשם "vol25", ונקרתה בדרכנו ממש לאחרונה. מאחורי החנות עומדת מעצבת מוכשרת בשם Jessica Rose אשר החליטה לראשונה על פתיחת חנותה לפני למעלה מחמש שנים.

 

 

 

 

ג'סיקה מספרת כי ההשראה לעבודותיה מגיעה ישירות מן הרגעים שמקיפים אותה בחיים ומשתי בנותיה הקטנטנות, בנות ה-5 והשנה וחצי. בחנות המקוונת שלה תוכלו למצוא הדפסים בסגנון מדעי - ממש כמו בספרים של פעם, הדפסים טיפוגרפיים, משפטים מעוררי השראה כמו לדוגמא: "Yes, you're the fairest of them all" (בהשראת שלגיה), הדפסים בעלי ראשי תיבות המותאמים אישית ואפילו סתם איורים חמודים שישבו את ליבכן בן רגע.

 

 

 

ועכשיו לשאלה, מה עושים עם כל האיורים הללו? האמינו לנו כי האפשרויות בלתי מוגבלות! אפשר כמובן לבחור הדפס שאוהבים, למסגר אותו ולתלות בביתכן כפריט עיצובי לכל דבר ועניין. את ההדפסים שמתייחסים לאהבה ולזוגיות ניתן להעניק כמתנה לאדם שאוהבים, בין אם מדובר בבן הזוג, באמא, באחות או אפילו בחברה הטובה.

 

 

 

 

ההדפסים של ג'סיקה מגיעים בשלל גדלים, החל מגודל של מיני פוסטרים ועד לפוסטרים גדולים, ובנוסף קיימת גם האפשרות לבחור בגדלים המותאמים אישית עבור כל אחד ואחד מההדפסים בחנות.

 

 

 

ומכיוון שעבודת החיפוש והשיטוט כוללת בעיננו גם את מציאתם של הפרטים הקטנים, הנחבאים מן העין, גילינו כי מאחורי חלק נכבד מן ההדפסים מסתתר סיפור קטן תחת כותרת ה-"Title", אותו תוכלו למצוא בעמוד שמציג את הפריט עצמו, כמו גם את שאר הפרטים האינפורמטיביים שהזכרנו כבר קודם לכן.

 

 

 

עיצוב: vol25

 

לסיום, נספר לכן שלג'סיקה יש גם בלוג ששווה לכן להציץ בו, שם תוכלו לפגוש את הפנים שמאחורי היצירות הנפלאות ולטעום עוד מעולמה. ואנחנו, נלך לבחור לעצמינו את מתנת החג… היכונו, היכונו! ראש השנה כבר ממש מעבר לפינה!

 

מאת:כלות אורבניות