וויב שישי רומנטי בחתונה של אירה ודורון

28.09.17

על ריקוד החיזור שמעתן? מסתבר שהזוג שנדבר עליו היום מכיר את המהלך הזה יותר ממה שחשבתן, כי בדיוק כך הם התחילו את הקשר בניהם. דאנס בר בתל אביב, כמה מובים עם כוונה פלרטטנית והסיפור היה סגור. 4 חודשים אחרי והם כבר רוקדים בדירתם המשותפת ומתכננים טיול גדול לארה״ב, שם דורון מציע לאירה להינשא לו בגראנד קניון תחת כיפת השמיים. ומה קרה מאז? הישארו איתנו.

 

gallery 03

 

gallery 1

 

gallery 2

 

gallery 3

 

gallery 4

 

מארה״ב הרחוקה חזרו לישראל והתחילו לתכנן את יום החתונה. השניים החליטו ללכת על חתונת שישי קלילה ומרעננת בצהריים וכך היה. בבוקר יום שישי החלה אירה להתארגן במלון לקראת היום הגדול. היא לבשה שמלה עם טופ תחרה מעוטר בקרושה שהתחבר לחצאית מקסי לבנה ואלגנטית. את שיערה הבלונדיני אספה למעלה כשפרחים לבנים וצהובים מעטרים אותו.

 

gallery 5

 

gallery 6

 

gallery 8

מתוך הפינצטה שלנו

 

אחרי המפגש המרגש בין הזוג בחדר המלון בו התארגנה אירה הם יצאו יחדיו לצילומי זוגיות בפארק פסטורלי באזור. הכלה המהממת אחזה זר שיקי וירוק בזמן שדורון מחבק אותה על רקע העצים או על מדרגות עץ פוטוגניות.

 

gallery 7

 

gallery 10

 

gallery 9

 

gallery 11

 

gallery 12

מתוך הפינצטה שלנו

 

gallery 13

 

כשהגיעו ללוקיישן החתונה, המשיכו אירה ודורון את הוייב הטבעי והרגוע. המקום היה מלא בשולחנות וכיסאות עץ, ולאורחים לא היה קשה לפספס באיזה שולחן הם מיועדים לשבת בעזרת מספרי שולחנות בדמות חיתוכי עץ עגולים ממוספרים. מפיות קרושה רומנטיות לבנות עיטרו את השולחנות יחד עם סידורי פרחים צבעוניים.

 

gallery 14

 

gallery 15

 

gallery 16

 

הדרך לחופה שכוסתה שמשיות לבנות הייתה מלאה בצחוק כשהשניים צעדו לעבר המשפחות המחויכות שלהם. לא היה קשה להבחין בהתרגשות של כולם כשראו את הזוג ההורס הזה צועד לעבר חיים משותפים ומלאים באהבה. דמעות האושר הוחלפו מהר מאוד לריקודים ברחבה שם מצאו את עצמם דורון ואירה, (שבינתיים החליפה לשמלת שכבות עם תפירות מנוקדות), רוקדים עם החברים והמשפחה שלא נתנו להם לנוח לרגע.

 

gallery 17

 

gallery 18

 

gallery 19

 

gallery 20

 

gallery 21

 

gallery 22

 

gallery 23

 

אירה ודורון תמשיכו לרקוד כל החיים!

 

קרדיטים:

צילום סטילס: Happy days

שמלה: ורד גלעדי - סטודיו יוצאות מהארון

איפור: ליאת מאמן

עיצוב שיער: ליאת מאמן

מקום האירוע: הגלריה - בית לאירועים

חליפת חתן: Names

+ קרדיטים נוספים

צילום וידאו: ליאור מלכה

מוסיקה: דיג׳י זרחי (אסף אורטל)

עיצוב האירוע: מריה ביטקוב

קייטרינג: עץ השדה

נעלי כלה: אלדו

חוויות: הגלריה (מאפיה, עמדת מיצים, עמדת בירות בוטיק)

צלם מגנטים: Promagnet

זר: מריה ביטקוב

מלון בוטיק ללינה לאחר האירוע: מלון Adva

מאת:כלות אורבניות