"וגרביים, לא חסר..."

28.02.12

 

כשאנחנו אומרות שתפקידו של החתן הוא להיות מתוקתק מכף רגל ועד ראש, בוודאי לא דמיינתם לעצמיכם חתנים יקרים עד כמה לקחנו את המשימה הזו ברצינות: החלטנו לשנס מותניים ולהיכנס לפרטי פרטים. הפעם, אנחנו מתכוונת לגרביים שלכם, אז האם הקדשתם אי פעם מחשבה לגרביים שילוו אתכם לחופה?

 

 

קודם כל, עוד הרבה לפני שנצלול עמוק לנושאי הסטיילינג, חשוב לנו להדגיש שגם הפעם אנחנו חושבות שהנוחות אמורה לבוא בעדיפות ראשונה. מומלץ לבחור בגרביים נוחים, כאלה שתופסים את הרגל היטב ולא מתגלגלים או יורדים, וחשוב מכל - גרביים נושמים, בכדי שלא תרגישו את כפות הרגליים שלכם בוערות מחום לקראת סוף האירוע.

 

 

בייסיק לגבר האלגנטי

גם אם אתם לא מוצאים לנכון להתפרע במחלקת הגרביים, לכל הפחות דאגו לרכוש זוג חדש. את אורך הגרביים ואת עוביים ניתן ורצוי להתאים לעונה ולחליפה. אם אתם מחתני הקיץ הקלילים, שמתחתנים במכנסי 3/4, דאגו לרכוש גרביים קצרים (גרבי סניקרס) שיבצבצו רק מעט מתוך הנעליים. במידה ומדובר במכנסיים ארוכים, דאגו לוודא שקיימת חפיפה מתאימה בין אורך המכנס לאורכה של הגרב, כל זאת על מנת ליצור לוק אסתטי גם בפרטים הקטנים.

 

 

 

מהרציני לקליל

מי שבכל זאת חושב שגרביים בצבע קונבנציונאלי (שחור, אפור או כחול) הם קצת מיושנים לטעמו, לא מוכרח לוותר עליהם לחלוטין. ניתן להוסיף רקמה אישית בכדי להעניק להם טויסט מעניין יותר. כיתוב כמו "Groom" או אפילו תאריך החתונה יצרו אמירה אישית ורומנטית. מי שמעוניין להשקיע אף יותר, יכול להזמין סט דומה גם למלווה שלו ו/או לאביו, יחד עם כיתובי התפקיד המתאימים.

 

 

גרביים כאלה הם סולידיים מחד, ומאידך מאפשרים להפיק איתם תמונות נהדרות. רק וודאו שתוך כדי הצילומים אתם מרימים מעט את המכנס, לחלוטין באופן נונשלנטי, כך שעדשת המצלמה תלכוד את הרקמה או את צבע הגרביים המקסים שלכם לעולמי עד.

 

 

לאמיצים שביניכם

אם אתם מרגישים אמיצים מספיק לדלג לשלב הבא, נשמח להכיר לכם עולם שכולו צבע והדפסים: גוונים בוהקים, הדפסי מעויינים או פסים, רק תבחרו - אנחנו כבר נדאג למצוא את הגרביים המתאימים עבוריכם. בקטגוריה הזו באמת שאין גבולות, ניתן פשוט להשתעשע ככל העולה על הדעת.

 

 

 

אנחנו אוהבות חתנים שבוחרים בחליפה ובחזות סולידית, עד שפתאום הם חושפים זוג גרביים צבעוניים ומוכיחים לכולם שאפשר לתבל הופעה אם רק רוצים. אז למה מתאימים את הגרביים? שאלה טובה! אפשרות אחת היא להתאים את הגרביים לנעליה של הכלה, בתנאי שאלו צבעוניות כמובן. האימג'ים המקסימים ביותר יצאו לחתן וכלה שלפתע מציגים זריקת צבע בוהקת באזור הרגליים.

 

 

אפשרות נוספת היא להתאים את הגרביים לאלמנט של צבע המופיע על החליפה, בין אם מדובר בעניבה צבעונית או אפילו בסיכת דש עם כתמי צבע. זה יצור הופעה מוקפדת אך לא עמוסה או מתאמצת מידי.

 

 

חתנים יקרים שלנו, אז מה אתם אומרים? לא תיארתם לעצמיכם שעולם שלם של גרביים נמצא שם בחוץ (ומחכה רק לכם!). נכון?

 

 ♬♬♬

 

 The images are taken from: Etsy, Love and lavender, 100 Layer cake, Green Wedding Shoes, Style Me Pretty

מאת:כלות אורבניות ולובה שרגא