ואחת לשנה הבאה

29.09.16

כל כך הרבה חתונות מהממות אירחנו פה לאורך שנת תשע"ו, שאנחנו קצת לא מאמינות שכבר מגיעה לסיומה. מה לא היה לנו? חתונות שטח, חתונות בגנים ואולמות, חתונות בחו"ל וחתונות בארץ, חתונות בעיר ובכפר וחתונות בבתים פרטיים.

 

gallery26

 

gallery25

 

gallery2

בני הזוג שאנחנו מארחות היום בבלוג-מגזין שלנו הם שני ואיתי, שהחתונה שלהם היא ה-חתונה שסוגרת לנו את שנת תשע"ו. היום המאושר שלהם התקיים בבית הורי החתן ברעננה ואופיין באווירת DIY משובחת - בדיוק כמו שאנחנו אוהבות.

 

gallery24

 

gallery29

 

gallery30

 

gallery21

 

gallery20

שני היא מעצבת גרפית ולכן היה ברור שהמיתוג והעיצוב, שניהם בידיים טובות ומיומנות ביותר. הכלה שלנו העידה על עצמה שהיא למעשה עיצבה את החתונה כולה; שלטים ברוח ההזמנות המיוחדות של בני הזוג נתלו ברחבי הבית וקידמו את פני האורחים, פינת ילדים עם פלייסמטים מיוחדים המתינה למוזמנים הקטנים וסידורי פרחים יפים הונחו על השולחנות.

 

gallery high2

 

gallery

 

gallery15

 

gallery17

 

gallery high

 

gallery16

כמו שאתן יכולות לראות, אוכל לא היה חסר בחתונה הזו. מאחר ובני הזוג שלנו מאוד אוהבים בעלי חיים, הם בחרו בקייטרינג צמחוני-טבעוני - ויש לנו הרגשה שאף אחד לא נשאר רעב...

 

gallery28

 

gallery18

 

gallery14

 

gallery8

עבורנו חתונות הן רגעים מיוחדים ובלתי נגועים בזמן, מעין בועות אושר שאנחנו כל כך שמחות לקחת בהן חלק. זה נכון כפליים כשמדובר בחתונות קטנות ואינטימיות, שההצצה לאלבום שלהן גורמת לנו להרגיש ממש כאילו אנחנו חלק מהיום המיוחד הזה.

 

gallery high3

 

gallery4

 

gallery10

גם במקרה של שני ואיתי - הרגשנו ממש כאילו אנחנו שם יחד איתם, עוזרות להם לחגוג את אהבתם בת ארבע השנים. אפרופו חגיגות, אהבנו את הבחירה במוזיקה חיה, בעינינו אין מתאימה ממנה לחתונה קטנה שנערכת בבית.

 

gallery13

 

gallery27

אתן מוכרחות להודות שהחתונה הזו היא דרך נפלאה לסגור את שנת תשע"ו ולהתרגש מהחתונות שממתינות לנו בשנת תשע"ז (בהן גם החתונות שלכן! איזה אושר). אנחנו מודות לשני ואיתי שהתארחו אצלנו וחלקו את האלבום המהמם שלהם ומאחלות שנה טובה לכ-ו-ל-ם! :)

 

gallery3

קרדיטים

צילום סטילס: מורן מעיין

מקום האירוע: בית הורי החתן ברעננה
הפקה: אביבה בראודה
עיצוב: הכלה
קייטרינג: תלתן - קייטרינג צמחוני טבעוני
מוסיקה: beatband
בר: יובל וויסמן
שמלה: ג׳נטה
איפור ושיער: הכלה
טבעות: לידו תכשיטים
נעלי כלה: אלדו
נעלי חתן: אופנת סגל
תכשיטים: לידו תכשיטים
הזמנות/מיתוג: הכלה
חליפת חתן: סגל
עורך טקס: הרב יוסף ישרים
DIY: שולחן ציור לילדים, שילוט בכל הבית והגינה
מתוקים: מנות אחרונות הוגשו מטעם הקיטרינג
קרדיטים נוספים: עיצוב כתובה - רון פוטרמן

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)