התינשאי לי?

29.04.13

 

צהרי יום שני שמח לכולכן, כלות אורבניות! ומה יש לנו בעבוריכן היום? הזמנת חתונה מעוצבת לעילא ולעילא.

  

 

יוני לקס, הידוע בכינויו "יוניל", הוא מאייר ומעצב גרפי סופר-מוכשר שעיצב ביחד עם נועה, אשתו האהובה את הזמנת החתונה שלהם. ההזמנה, שעוצבה בדיוק על פי הסגנון המאפיין את יוניל שבתה את ליבינו אל מן המבט הראשון והמתינה במגירתנו בסבלנות רבה, שיגיע גם תורה. מזל שהיום הזה הגיע סוף כל סוף, כי ליפיפיה הזאת מגיע כבר לקבל את הבמה.

  

 

בתחילה חשב יוני ליצור הזמנה שמורכת משני הפרצופים שלהם גם יחד, והשניים החלו לעשות ניסיונות רבים בכדי לבדוק כיצד החיבור הזה מתבצע הלכה למעשה.

לאחר שלל משחקים עם ניירות חתוכים, סקיצות מרובות ואינסוף בדיקות, הגיעו השניים להחלטה כי דווקא האצבע היא זו שתיסגר על הטבעת.

 

 

הם קבעו את אופן החיתוך והפתיחה של ההזמנה, ויצרו בבית דפוס שטאנץ מיוחד (במילים פשוטות משמעותה של המילה "שטאנץ" הינה חיתוך על-ידי מבלט לפי קו המתאר של המוצר), שאיפשר להם לצאת לדרך וליצור את ההזמנה בה חפצו. וכשכל ההזמנות היו מוכנות, הם ישבו יחדיו וקיפלו אותן אחת אחת - עבודה בהחלט סיזיפית, אך זיכרו שמדובר בעוד קצת זמן איכות לפני החתונה.

 

 

בסופו של דבר שם יוני את הטבעת על אצבעה המצויירת של נועה למעלה מ-400 פעם! אתן חייבות להסכים איתנו שמדובר בהישג מרשים למדי.

 

עיצוב וצילום: יוניל

 

מקוות שהנעמנו לכן את צהריו החמים של יום שני הביל זה ועם הפסקה מתוקה שכזאת - אין לנו ספק כי גם ההמשך של היום הזה יהיה טוב. ממש טוב!

 

מאת:כלות אורבניות