ילדות הפרחים: שולחן פרחוני מושלם

16.05.16

 

לא יעזור כלום, ייקח לנו הרבה זמן להירגע מהפקת עיצובי השולחן המרהיבה שלנו לרגל תחילת חג הפסח האביבי המבשר על פתיחת עונת החתונות ולכן החלטנו שנקדיש תשומת לב מיוחדת לכל שולחן ושולחן שעוצב וצולם במיוחד כדי להעניק לכן השראה.

את סדרת הכתבות הזו החלטנו לפתוח עם השולחן שעיצבו רעות זגוני וסיוון גולץ באביגדור ושצולם בידי אסף רביבו.

 

אביגדור

 

אביגדור

 

ידי הקסם של סיוון ורעות הצליחו לעצב שולחן שמצליח להיות בנשימה אחת דרמטי וגם רומנטי, קלאסי אבל גם טרנדי, צבעוני - אבל לא יותר מדי. הסוד? תשומת לב לצבעים, משחקי גובה, טקסטורות וחומרים.

 

אביגדור

 

על השולחן מונחים כל מיני דברים שאנחנו אוהבות במיוחד: בבושקות, נוצות טווס, פרחים אמיתיים ופרחי נייר מיוחדים מבית PaPelo. כל אלה מצליחים להעניק לשולחן ניחוח עדכני, אבל גם ווינטג'י ובעיקר - לוק סופר מיוחד, כזה שלא תמצאו בכל אירוע.

 

אביגדור

 

אין לנו כל ספק שהאורחים שיסבו לשולחן כזה, ייהנו לא רק מהאווירה שמשרה המקום ומארוחה טובה, אלא גם מהמון עניין, שכן כל חפץ שמונח על השולחן נראה כאילו הוא טומן בחובו סיפור מעניין, הזמנה לשיחה ולהעלאת זכרונות מזמנים אחרים.

 

אביגדור

 

הטאץ' העתיק, שמתקבל כאן הודות לאגרטלי מתכת בניחוח וינטג', צלחות חרס, בקבוקי זכוכית צבעוניים ושימוש בתחרות בסגנון קרושה, מוסיף עוד רובד לצבעוניות הבוהקת של הפרחים (גם אלה שעשויים מנייר וגם אלה האמיתיים). נוצות הטווס וסידורי הפרחים הטריים יוצרים משחקי גובה המלווים את העין לאורכו של השולחן.

 

צילומי השראה

 

יחד, כל האלמנטים מתחברים זה לזה והופכים את השולחן הזה לשולחן שיש בו הכל: רומנטיקה, דרמה, צבעוניות והמון המון עניין. בסוד נגלה לכן שאחרי שקיבלנו לתייבת המייל את התמונות של השולחן הזה, עיצבנו בהשראתו את שולחן ליל הסדר המשפחתי, שקצר המון מחמאות.

 

אביגדור

 

עיצוב חתונה

 

עיצוב חתונה

 

עיצוב חתונה

 

עיצוב חתונה

 

אז מה דעתכן על השולחן הזה ואילו אלמנטים תשמחו לאמץ ממנו לחתונה האורבנית שלכן? נשמח לשמוע מכן בתגובות.

 

קרדיטים

עיצוב: Zagoni Goltz - Custom made design
פרחי נייר: papelo
צילום: אסף רביבו
לוקיישן: אביגדור

 

מאת:כלות אורבניות