השראת ביוטי אביבית

14.04.15

עונת האביב היא ההשראה המושלמת למראות האיפור היפים ביותר, על כך לבטח תעיד אסתי ביטון, שהרי מדובר בעונה האהובה עליה. תחושת הפריחה, ההתחדשות, מזג האוויר שמתחמם והטבע שנצבע בקשת של גוונים רכים - כל אלו יכולים להתבטא במגוון תחומים יצירתיים ובהם גם תחום האיפור ועיצוב השיער.

 

 

עונת האביב מסמלת במובנים רבים גם דף חדש ומהסיבה הזו בדיוק בחרה אסתי להציג בפנינו לוקים שיש בהם תחושה ממש נקייה והם הולכים על קו התפר שבין המוקפד והמלוטש, לבין הלוק הלא מתאמץ שאנו כל כך אוהבות.

 

 

 

אהבנו לראות כיצד אלמנטים מסוימים בלוקים שיצרה אסתי, התבטאו גם בטבע ובארט שמסביב וכך המחישו את החיבור שיש בין האיפור למקום השראתו: הסרטים הפסטליים שמתעופפים ברקע תואמים לשפתיים הורודות והעדינות, לפרחים הורדרדים שמקשטים את השיער ולרכות של הלוק בכללותו. אפילו בעגילים, מעשה ידייה של עינב פדידה, משובצים אבנים סגולות ומוכיחים כי תשומת הלב לפרטים הקטנים היא שעושה את ההבדל המשמעותי.

 

 

 

רקע הקקטוסים משתלב בצורה הרמונית עם קשת ירוקה ברובה בשילוב עם ניצני פרחים סגלגלים ואילו הרקע של הדשא המוריק והשמיים, משתלבים עם קישוט שיער תואם בגוונים פסטליים.

 

 

 

אם כבר עסקנו בקישוטי השיער, כמובן שלא ניתן להתעלם גם מהתסרוקות היפות שהם מעטרים. שמחנו לגלות כי גם הפעם וריאציות שונות של הצמות פוגשות בנו, כאשר המרשימה והיפה מכולן היא כמובן צמת ה-Fishtail, שהיא מבחינתנו קלאסיקה מנצחת.

 

 

 

האיפור והשיער מדברים באותה שפה - רכה ונעימה - ויחד הם יוצרים דואט שנעים להתבונן בו, בדיוק כמו פריחת האביב.

 

קרדיטים

איפור ועיצוב שיער: אסתי ביטון

צילום: יריב גולדפרב

דוגמנית: זואי פירן

פרחים לשיער: אסיה סמיברטסקי

שמלות: טלי הנדל

תכשיטים: עינב פדידה

 

מאת:כלות אורבניות