השראה שכולה שלג

26.01.15

כשהתחזית הכריזה על הסופה המתקרבת, מיד התחילו לרוץ בדמיוננו אימג'ים של שלג לבן שמכסה את הנוף, ממש כמו שמיכה לבנה שעוטפת הכל ומחביאה את כל הפרטים הקטנים בפנים. אין ספק שמדובר בסוג המחזות הפוטוגניים שהם נדירים מאוד בארצינו הקטנטונת ולכן הזדמנות כזו פשוט אסור לפספס. צמד הצלמים גיל ורון- כנראה חלקו אותו ויז'ן בדיוק כמונו, כי מיד לאחר שנרגעה מעט הסופה, הם קפצו חיש מהר לרכב ועלו צפונה כדי לצלם הפקת השראה שיש בה אקססורי ממנו לא ניתן להתעלם - השלג. כשהנוכחות שלו עדיין בולטת, אך גם כשהשטחים הירוקים שהחלו לבצבץ ולתבוע מחדש את מקומם - ממש כמו זוג רגליים שמבצבצות מבעד לשמיכה - נוצר לו דואט מהפנט בין צבעי הירוק והלבן, דואט שלו רק אמא טבע מסוגלת!

 

 

 

 

 

 

אז מהו השידוך המושלם לנופים שכאלה? שמלת כלה לבנה כמובן, כזו שממש מתמזגת בצורה הרמונית עם הנוף. שמלות הכלה של רפאלה קלדרון - בשילוב עם עליונית דמויית פרווה שמושלמת לעונה וגם בלי - פשוט נראו נפלא.

 

 

 

 

 

גם השפתון הומפירי ותכשיטי הפנינים שנראו כמו פתיתי שלג קטנים, התכתבו עם התחושה הכללית של העונה ואילו השיער הקצר של הכלה שלנו, מככב כאן שלא בכדי, מדובר בטרנד שכבר הספיק אפילו להופיע בתחזית המגמות שלנו.

 

 

 

 

 

כמה כיף לפגוש בהפקות שיודעות לנצל את המומנטום בשיאו!

 

קרדיטים

 

צילום: Gil&Ron

שמלת כלה: רפאלה קלדרון

איפור: אנה לב 

תכשיטי כלה: אנאיטה תכשיטים

דוגמנית: שיא בן דוד

 

מאת:כלות אורבניות