השראה: פרחים של נייר 2

05.02.12

 

זה זמן רב שמתחשק לנו להוליד אח קטן לפוסט "השראה: פרחים של נייר", אחד הפוסטים הראשונים שעלו בקטגוריית העיצוב בכלות אורבניות. סאמר, צלמת שחיה ביפן, ועל הדרך יוצרת זרים ומוצרי נייר מקסימים בטכניקת האוריגמי, אינה מפסיקה לחדש ולרגש. ואנחנו, שכל כך אוהבות נייר, חייבות להשאיר אתכן מעודכנות בצעקה האחרונה של עולם הקיפולים.

 

 

 

הפעם, החלטנו להביא לכן טיזר ויזואלי נוסף מהשלל המפתע של סאמר. סוגי פרחים נוספים, צבעים רעננים, מוצרי נייר חדשים כמו לבבות, פפיונים והכול מנייר. הכול. 

 

 

 

חישבו לרגע, איזה טויסט חינני יכולים קישוטי הנייר הלא קונבנציונאליים הללו להוסיף לאירוע הפרטי שלכן, שלא לדבר על פלטות צבעים אינסופיות. כשכולם מצפים, פעם נוספת, לפגוש בסידורי הפרחים המוכרים מקשטים את השולחנות, יחכו להם שם פרחים מזן אחר, כמה מרענן. בנוסף, גם כלה שתיתפס כשבידיה זר פרחי נייר שכזה, לא תשאיר את קהל הצופים אדיש ותמשוך תגובות נלהבות. אתן בהחלט יכולות לסמוך על זה.

 

 

 

 

את המוצרים של סאמר ניתן להזמין בקלות דרך חנות האטסי שלה, "MY BOHEMIAN SUMMER", או לחילופין פשוט לשאוב השראה ולפצוח בסדנת קיפולים משלכן. האופציות כולן מונחות כאן לפניכן.

 

 

 

 

✄✄✄

 

ואחרי פוסט שכזה, אצבעות הידיים שלנו שוב מדגדגות (לא באמת חשבנו שזה יהיה אחרת)... אז הלכנו לקפל!

מאת:כלות אורבניות